👩‍🎓 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест електронного студентського квитка: як виглядає

Čytaty latynkoju
👩‍🎓 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест електронного студентського квитка: як виглядає

Перші запрошення з інструкціями вже розіслали тестувальникам, які записувалися на сайті.

Щоб авторизувати студентський, потрібно мати рахунок в одному з банків, що підтримують систему BankID.

Як виглядає

Можна зробити скрін екрану, щоб підтвердити, що ти студент у різних застосунках, та отримати знижку. Наприклад, тестувальники перевірили таку можливість в Apple Music, успішно продовживши студентську підписку.

Щоправда, багато тестувальників зазначають, що дата видачі та дата, до якої дійсний електронний студентський, відрізняються від тих, що зазначені на пластиковому.

Як завантажити застосунок «Дія» і що там уже є?

Застосунок «Дія» доступний як для власників iOS, так і Android. У нього також є окремий сайт.

Наразі користувачам доступні лише водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію автомобіля (техпаспорт).

Електронний паспорт

У фейсбук-групі «Дієві», що призначена для бета-тестувальників застосунку, підтвердили, що ID-картки з’являться вже у березні.

Раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров показав? Міністр показав як виглядатиме електронний паспорт у застосунку «Дія» як може виглядати ID-картка у застосунку:

Варіанти дизайну електронного паспорта в <span data-soloveiko_check='slang_words---#---1---#---Це слово є жаргонним---#------#---застосунку' class='soloveiko-hidden-suggestion' id='soloveiko-2185:10' srcset=застосунку «Дія»” width=”960″ height=”580″>

На лицевій стороні документа буде видно фото, ПІБ та його номер. Всі інші дані будуть доступні за додатковим натисненням. Дизайн електронного паспорта розробив дизайнер Spiilka Design Buro Володимир Смірнов.

Оригінальність документа визначатиметься QR-кодом, який створюється кожні 3 хвилини. У момент створення застосунок звертається до реєстру та підтверджує чинність документа. За цей час поліцейський або інша особа, що перевіряє ваш документ, має просканувати код.

Платформа «Дія» — реєстрація ФОП

Концепція всього проєкту така: мобільний застосунок можна використовувати для завантаження готових документів, таких як паспорт, водійське посвідчення, а також даних з реєстрів.

А ось отримати державні послуги можна буде у веб-версії — на порталі «Дія».

Якщо застосунок запустили? Застосунок «Дія» став доступним для всіх. Як завантажити для всіх ще на початку лютого, то державний портал «Дія» почали тестувати лише днями.

Наразі тестувальникам порталу доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме:

  • відкриття ФОП
  • закриття ФОП
  • зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо

Більш детально за посиланням?️ Портал «Дія» — стала доступною бета-версія: як виглядає та що там можна зробити. Також мінцифра запустила? Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно портал «Дія. Бізнес» з інформацією про те, як стати підприємцем, корисними порадами та ін.

А що далі?

На сервісі державних послуг обіцяють, що в лютому також у застосунку будуть доступні цифровий поліс страхування авто.

У березні за допомогою мобільного застосунку можна буде отримати доступ до штрафів на авто, цифрового податкового номеру та ваших даних з реєстрів.

За словами розробників, також на порталі «Дія» найближчим часом з’являться ще такі послуги:

  • Реєстрація ФОП та інші послуги для підприємців
  • Кабінет забудовника — розділ для отримання дозволів на будівництво та інших послуг, пов’язаних із забудовою
  • єМалятко — для новоспечених батьків

Усього в застосунок планують перевести до 2000 послуг до 2024 року включно з е-Пенсією, ID-карткою та іншими. Крім цього, в планах міністерства — е-Резидентство за прикладом Естонії. Ця послуга дозволить іноземцям реєструвати компанії в Україні та керувати ними дистанційно.

Читайте також про те, що на платформі «Дія» розпочався? Держава у смартфоні: на платформі «Дія» розпочався бета-тест електронного кабінета бета-тест електронного кабінету.