fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💼 Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно

💼 Mincyfra zapustyla onlajn-platformu «Dija. Biznes» dlja pidpryjemciv: ščo dostupno
Розробники «держави у смартфоні» запрошують користувачів до тестування онлайн-платформи «Дія. Бізнес» для підприємців малого та середнього бізнесу. 
Rozrobnyky «deržavy u smartfoni» zaprošujuť korystuvačiv do testuvannja onlajn-platformy «Dija. Biznes» dlja pidpryjemciv malogo ta seredńogo biznesu. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Портал Дія. Бізнес працюватиме у двох напрямках: інформаційна платформа та служба онлайн-консультацій. Що вже доступно. Каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами Перелік необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу Онлайн-сервіси та програми підтримки для підприємців на одній сторінці Довідник підприємця — на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України Кейси конкретних проблем, питань та запитів Що далі. Платформа наразі працює у тестовому режимі. Навесні запустять новий блок — консалтинг-зона для підприємців, де можна отримати онлайн-консультацію із фахівцями за допомогою відеозвязку. Експерти працюватимуть у таких напрямках: фінансове управління; систематизація бізнес-процесів; взаємодія з державою; HR; психологія бізнесу; маркетинг; продажі. Офлайн-зустрічі. Мінцифра також планує відкрити хаби для підприємців у різних містах України, де вони зможуть представити свій продукт іншим підприємцям, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Відкриття першої консалтинг-зони для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові. Що є на порталі Дія. Також цього тижня Мінцифра розпочала тестування порталу Дія, у веб-версії якого згодом будуть доступні всі державні послуги. Наразі тестувальникам порталу доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме: відкриття ФОП закриття ФОП зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо Варто зауважити, що всі послуги дійсно надаються. Тобто, якщо тестувальник подасть заявку на реєстрацію ФОП, він реально стане підприємцем. Що ще можна зробити на порталі Дія. Можна подати заяву на закриття ФОП. Щоправда, сам процес закриття триває досить довго, але подання заяви займе у вас не більше двох хвилин, як стверджують творці порталу. Крім того, ви можете внести такі зміни до свого профайлу: Громадянство Види економічної діяльності (КВЕДи) Контактна інформація Для того, щоб змінити ПІБ або адресу проживання, вам все ж поки доведеться відвідати офіс податкової. Читайте також про те, що чому мова операційної системи має значення навіть у TikTok (експеримент редакції)
Реклама 👇 Замовити

Портал «Дія. Бізнес» працюватиме у двох напрямках: інформаційна платформа та служба онлайн-консультацій.

Що вже доступно

 • Каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами
 • Перелік необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу
 • Онлайн-сервіси та програми підтримки для підприємців на одній сторінці
 • Довідник підприємця — на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України
 • Кейси конкретних проблем, питань та запитів

💼 Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно 1

Що далі

Платформа наразі працює у тестовому режимі. Навесні запустять новий блок — консалтинг-зона для підприємців, де можна отримати онлайн-консультацію із фахівцями за допомогою відеозв’язку.

Експерти працюватимуть у таких напрямках:

 • фінансове управління;
 • систематизація бізнес-процесів;
 • взаємодія з державою;
 • HR;
 • психологія бізнесу;
 • маркетинг;
 • продажі.

💼 Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно 2

Офлайн-зустрічі

Мінцифра також планує відкрити хаби для підприємців у різних містах України, де вони зможуть представити свій продукт іншим підприємцям, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги.

Відкриття першої консалтинг-зони для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові.

Що є на порталі «Дія»

Також цього тижня Мінцифра розпочала💼 Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно 3🖥️ Портал «Дія» — стала доступною бета-версія: як виглядає та що там можна зробити тестування порталу «Дія», у веб-версії якого згодом будуть доступні всі державні послуги.

Наразі тестувальникам порталу доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме:

 • відкриття ФОП
 • закриття ФОП
 • зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо

Варто зауважити, що всі послуги дійсно надаються. Тобто, якщо тестувальник подасть заявку на реєстрацію ФОП, він реально стане підприємцем.

💼 Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно 4

Що ще можна зробити на порталі «Дія»

Можна подати заяву на закриття ФОП. Щоправда, сам процес закриття триває досить довго, але подання заяви займе у вас не більше двох хвилин, як стверджують творці порталу.

Крім того, ви можете внести такі зміни до свого профайлу:

 • Громадянство
 • Види економічної діяльності (КВЕДи)
 • Контактна інформація

Для того, щоб змінити ПІБ або адресу проживання, вам все ж поки доведеться відвідати офіс податкової.

Читайте також про те, що чому мова операційної системи💼 Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно 5🇺🇦 Є різниця! Чому мова має значення навіть у TikTok (експеримент редакції) має значення навіть у TikTok (експеримент редакції)

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: