🍏 Apple проведе конференцію WWDC 2020 онлайн через пандемію COVID-19

Čytaty latynkoju
🍏 Apple проведе конференцію WWDC 2020 онлайн через пандемію COVID-19

WWDC 2020 online

Apple оголосила, що цьогорічна конференція для розробників відбудеться онлайн через постійне поширення нового коронавірусу.

Також компанія зазначає, що подія, що відбудеться в червні, стане «абсолютно новим форматом» для компанії.

Зазвичай конференція WWDC відбувалась у місті Сан-Хосе, Каліфорнія, але через «поточну ситуацію зі здоров’ям у світі», компанія відмовилась від самого заходу.

Для компенсації збитків через переведення конференції в онлайн Apple пообіцяла передати мільйон доларів місцевим організаціям в Сан-Хосе.

Що можна очікувати від WWDC 2020

Apple повідомляє, що на заході розробники отримають ранній доступ до нових версій iOS, iPadOS, macOS, watchOS і tvOS.

Також буде можливість поспілкуватись з інженерами Apple, які створюють застосунки, але як саме буде проводитись спілкування — невідомо.

Окрім того безліч нових змін зазнає iOS 14.

Зміни в iOS 14

Apple може впровадити в свої фірмові мобільні пристрої функцію екрана на дві частини — split-screen.

На це вказує дві причини. По-перше, наразі в лінійці Apple існує вже декілька смартфонів з великими екранами. По-друге, ходять чутки про те, що компанія анонсує свій найбільший в історії iPhone.

Також ми писали? Apple дозволить змінити програми за замовчанням в iOS, що Apple дозволить змінювати програми за замовчанням в iOS.

Ще відомо про те, що ця сама платформа отримає вкрай високу швидкість роботи, а також нову систему захисту, яка остаточно покладе край джейлбрейкам.

Раніше ми писали? Google I/O 2020: що очікувати на конференції та яким буде Android 11 про Google I/O 2020: що очікувати на конференції та яким буде Android 11 (конференцію також скасували через пандемію COVID-19).