😱 Препарат Pfizer викликає гіперсексуальність та ігроманію

Čytaty latynkoju
😱 Препарат Pfizer викликає гіперсексуальність та ігроманію

Побічні ефекти препарату Pfizer

Компанія Pfizer Italia зобов’язана сплатити пів мільйона євро моральної та економічної компенсації через побічні ефекти препарату проти хвороби Паркінсона. Про це повідомляє італійське інформагентство ANSA.

З 2001 по 2006 роки 60-річний чоловік приймав препарат Cabaser, що полегшує симптоми хвороби Паркінсона. Однак, як виявилось, препарат мав дещо незвичайні побічні ефекти — гіперсексуальність та ігроманію. За цей час італієць став залежним від азартних ігор онлайн та витрачав на це усі гроші. Він навіть поцупив з роботи 100 тисяч євро, аби далі грати.

Перші симптоми з'явилися через декілька місяців після вживання ліків. Я сильно сексуально збуджувався, а потім грав, наче божевільний

Заява постраждалого
Читайте також: 🔞 «Я оголююсь за гроші»: як працює OnlyFans — реальний досвід  

Компанія Pfizer знала про можливі побічні ефекти, однак попередження про них з’явилось лише у 2007 році. З 2015 тягнувся довгий судовий процес й врешті у березні 2020 року суд зобов’язав Pfizer виплатити постраждалому компенсацію. Компанія оскаржила рішення, однак апеляційний суд все ж визнав правоту постраждалого.

Варто зазначити, що адвокати чоловіка підкреслювали, що вони ніколи не сумнівались у медичній дії препарату — вони лише були обурені відсутністю побічних ефектів від ліків.