🤤 Дослідження: як снідають українці — бургери, борщ чи вівсянка

Čytaty latynkoju
🤤 Дослідження: як снідають українці — бургери, борщ чи вівсянка

Сніданки українців 

Карантинні обмеження суттєво сприяли розвитку тенденції  замовлення готових сніданків додому або в офіс. У сервісі доставки їжі Rocket вирішили проаналізувати й з’ясувати які страви люблять замовляти українці на сніданок.

У період з 8 до 10 ранку смакові переваги українців не змінюються. Найбільше замовляють в цей час це Подвійний Фреш МакМафін. Також велику популярність має картопляник з McDonald’s. Якщо виключити з рейтингу страви ресторанів швидкого харчування, фаворитами є сирники. А ось в категорії «напої» лідером виявився класичний лате.

Сніданки українців 

Найпопулярнішою стравою в період з 10 до 11 ранку є Біг Мак меню. Також, в цей час українці активно замовляють чізбургери, а замість лате — пепсі.

Читайте також: 😒 Науковці виявили, що соціальна самоізоляція посилює шкідливі звички

Ті, хто надає перевагу українській кухні, найчастіше зупиняють свій вибір на комплексному сніданку з картопляним пюре і котлетою по-київськи з Пузатої Хати.

Також в цей час починає зростати популярність борщу. Таким чином, пізній сніданок плавно перетікає в ранній обід.

У компанії відзначають, що рейтинг не залежить від географії проживання клієнтів. У всіх містах список топових сніданків виглядає практично ідентично. Виняток становлять тільки міста, в яких немає мережевих закладів фастфуду.