🧭 Дослідження: люди, що полюбляють мандрувати, є щасливішими за домувальників

Čytaty latynkoju
🧭 Дослідження: люди, що полюбляють мандрувати, є щасливішими за домувальників

Подорожі та їх позитивний вплив

Згідно з дослідженням доцента Вашингтонського державного університету Чуньчу Ченя, опублікованим на порталі EurekAlert, люди, які регулярно подорожують — є на 7% щасливішими за тих, хто надає перевагу відпочинку вдома.

Науковець влаштував опитування з 500 волонтерами, аби дізнатись, чому деякі люди люблять подорожувати більше, аніж інші. Учасники дослідження, які регулярно виїжджають щонайменше на 120 кілометрів від свого будинку, виявилися більш задоволені своїм життям.

Досвід подорожей, мабуть, надає невеликий, але помітний вплив на задоволеність життям

Чуньчу Чень, Науковець
Читайте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори

Крім того, респонденти, що регулярно подорожують, виявилось здоровішими та соціально активнішими за домувальників. Також вони частіше займаються спортом та навіть краще знають інфраструктуру свого міста. Як зазначив вчений, дослідження може вмотивувати деяких людей вийти за межі свого звичного способу життя та розпочати щось нове.

Раніше Google склав рейтинг найпопулярніших туристичних місць України.

Туристичні місця України

Держана агенція розвитку туризму надала запит до Google, аби компанія створила рейтинг туристичних об’єктів, місць та напрямків в Україні за кількістю пошукових запитів Google-Maps&Search за 9 місяців цього року.

Загалом виділили найпопулярніші місця в чотирьох категоріях: парки та заповідні зони, міські парки, море та пляжі, гори.

Перша п’ятірка запитів серед природних парків та заповідних зон виглядає таким чином: Бакота, Рожеве озеро (Лемурійське), Тустань, Синевир, Блакитні озера (Чернігівщина).

Подорожі та їх позитивний вплив

Бакота

Серед міських парків та розважальних зон у пошуковиках першість отримав Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького у Харкові, за ним ідуть зоопарк у Києві, аквапарк у Затоці, аквапарк в Одесі, Х-Park у Києві.

Подорожі та їх позитивний вплив

Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького у Харкові

Збираючись на море та пляжі, відпочиваючі найбільше шукали: Аркадію (Одеса), Залізний порт, Чорноморськ, Кирилівку, Коблево.

Подорожі та їх позитивний вплив

Аркадія

Серед гірських туристичних об’єктів — Буковель, Драгобрат, Верховину, Яремче та Карпати загалом.

Подорожі та їх позитивний вплив

Буковель

Ми писали, як подорожувати віртуально: проводимо вихідний мандрівника вдома.? Як подорожувати віртуально: проводимо вихідний мандрівника вдома