Реклама

☕️ Винайшли «калькулятор кофеїну» — скільки кави ви зможете випити на день?

Крім того, можна дізнатись навіть свою смертельну дозу кофеїну.
Čytaty latynkoju
unsplash.com
☕️ Винайшли «калькулятор кофеїну» — скільки кави ви зможете випити на день?
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. ☕️ Винайшли «калькулятор кофеїну» — скільки кави ви зможете випити на день?
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Крім того, можна дізнатись навіть свою смертельну дозу кофеїну.

Денна норма кави

За допомогою «калькулятора кофеїну» від caffeineinformer ви зможете визначити, яка ваша денна норма кави або інших напоїв, що містять у своєму складі кофеїн.

Кількість кави розраховується в залежності від ваги тіла людини старше 18 років.

Аби визначити, скільки саме вам можна пити кави, введіть вашу вагу та напій, який ви споживаєте.

Наприклад, якщо ваша вага становить 83 кілограми, то ваша денна норма кави становить 3,1 чашки (одна порція — 236 мілілітрів). А ось летальна доза кофеїну буде 76,6 чашки.

Крім того, за допомогою сервісу можна дізнатись, як саме можна зменшити кількість споживання кави та продуктів, що містять кофеїн.

Ба більше, можна навіть безкоштовно завантажити книгу, де розповідають, як кава негативно впливає на наш організм.

Читайте також: 🌭 Вчені визначили, скільки хот-догів може з’їсти людина

Нещодавно науковці виявили, що вживання фастфуду пришвидшує старіння.

Фастфуд та старіння

Іспанські вчені з університету Наварра виявили? Дослідження: вживання фастфуду пришвидшує старіння, що шкідлива їжа має безпосередній вплив на прискорення старіння на клітинному рівні.

Під час дослідження науковці дослідили стан здоров’я близько 900 осіб у віці 55 років і старше, які надали зразки ДНК у 2008 році, і кожні два роки після цього надавали докладні дані про свої харчові звички.

645 чоловіків та 241 жінку розділили на чотири групи відповідно до того, як часто вони споживали фастфуд. У групи, що частіше харчується промислово обробленою їжею, виявили більший ризик мати сімейний анамнез серцево-судинних захворювань, діабет і аномальні жири в крові. До того ж люди з цієї групи споживають значно менше фруктів, овочів, клітковини, оливкової олії.

Згідно із заявою науковців, три чи більше порцій фастфуду на день подвоюють шанси на швидше скорочення довжини теломерів — частин хромосом, які є маркерами біологічного старіння на клітинному рівні. Таким чином, тіло стає старшим в залежності від раціону людини.

Однак, вчені також звертають увагу, що результати дослідження не можуть точно визначити, який саме тип фастфуду може мати такий негативний наслідок на організм. Майже вся шкідлива їжа має великий вміст цукру та насиченими жирами, що призводить до старіння організму.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...