Реклама

😇 USAID та Фундація Дім Рональда Макдональда розвиватимуть медичне обслуговування в Україні

Čytaty latynkoju
😇 USAID та Фундація Дім Рональда Макдональда розвиватимуть медичне обслуговування в Україні

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні

Нещодавно Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і Фундація Дім Рональда Макдональда оголосили про чотирирічну програму партнерства на суму $12 мільйонів. Метою партнерства є підтримка розвитку сімейно-орієнтованого підходу до лікування дітей в Україні.

Це перша співпраця між фундацією та USAID. Вона покликана підвищити знання та розуміння важливості принципів сімейно-орієнтованого медичного догляду в системі охорони здоров’я Україні.

Також це дозволить фундації збільшити підтримку родин, діти яких перебувають на лікуванні, і заощадити їм десятки мільйонів гривень на харчуванні та проживанні. Крім цього, партнерство створить можливості для залучення громади через нову волонтерську програму, яку розвиватиме організація в Україні.

Сімейно-орієнтований підхід критично важливий у медичному догляді за дітьми, особливо у важких медичних станах. Завдяки такому значному внеску від Агентства США з міжнародного розвитку родини маленьких пацієнтів в Україні зможуть взаємодіяти з лікарями як одна команда й ухвалювати виважені рішення щодо лікування своїх дітей і медичного догляду за ними

Келлі Долан, Директор з маркетингу і розвитку Фундації Дім Рональда Макдональда

Серед ініціатив, які впроваджуватиме фундація, — національна освітня програма для медичної спільноти, спрямована на розвиток системи охорони здоров’я України.

Ця програма зосереджена на просуванні принципів сімейно-орієнтованого медичного обслуговування, які передбачають, що до лікування дитини слід залучати всю родину, щоб вони розуміли, з якою метою лікар призначає певні ліки чи процедури, і допомагали медичному персоналу виконувати свої професійні обов’язки.

Сполучені Штати завжди шукають шляхи, щоб поліпшувати життя, розбудовувати громади й мобілізовувати енергію та здібності наших партнерів з приватного сектору, громадянського суспільства й урядових організацій для підтримки нашої головної мети — допомогти збудувати демократичну, безпечну, успішну й здорову Україну

Крістіна Квін, Тимчасова повірена у справах США в Україні
Читайте також: 😇 MEGOGO пропонуватиме брати участь у благодійних проєктах

Про фундацію

Фундація Дім Рональда Макдональда — це неприбуткова організація, що створює, знаходить і підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин.

Програми Фундації Дім Рональда Макдональда допомагають сім’ям з хворими чи травмованими дітьми бути разом під час лікування в провідних клініках, гарантуючи, що маленькі пацієнти матимуть доступ до медичної допомоги, а батьки зможуть підтримати свою дитину й долучитися до догляду за нею. Докладніша інформація на сайті організації.