Реклама

😇 MEGOGO пропонуватиме брати участь у благодійних проєктах

Čytaty latynkoju
😇 MEGOGO пропонуватиме брати участь у благодійних проєктах

Благодійність на MEGOGO

Нова передплата дозволить користувачу, за наявності власного бажання, приєднатись до благодійної справи. Таким чином, обираючи до придбання «Максимальна + Благодійність» споживачу буде запропоновано зробити благодійний внесок у розмір 50 додаткових гривень. Напрямок благодійності користувач зможе обирати самостійно.

Передплата «Максимальна + Благодійність» матиме ту ж пропозицію, що й «ТБ і Кіно: Максимальна». Її повна вартість становитиме ₴247. Як зазначив керуючий партнер MEGOGO Федір Дроздовський, з новим сервісом займатись благодійністю можна буде в один клік.

Зі свого боку ми ведемо перемовини із благодійними фондами, які мають бездоганну репутацію, відкрито й чесно працюють на стороні хороших проєктів. Крім того, користувач отримуватиме повну звітність, і завдяки прозорій статистиці, зможе слідкувати за реалізацією доброї справи, до якої він долучився

Федір Дроздовський, Керуючий партнер MEGOGO
Читайте також: 😱 Дослідження: спойлери позитивно впливають на прибуток фільмів

Про благодійність

Наразі MEGOGO розпочав співпрацю із благодійним фондом «Благомай», що допомогає дітям, які знаходяться у дитячих будинках. Команда ініціативи наразі продовжує залучати ще декілька благодійних фондів, перевіряючи дієвість та прозорість їх діяльності. Зі збільшенням запропонованих користувачеві фондів можна буде власноруч обрати, куди будуть перераховані кошти від благодійної частини нової передплати.

Нова благодійна передплата вже доступна у вікні вибору передплат особистого акаунту користувача.

Щомісяця медіасервіс MEGOGO публікуватиме звіт з інформацією про те, кому користувачі вже допомогли. Слідкувати за ініціативою можна буде за посиланням.