fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😔 Розпочався всеукраїнський проєкт з підтримки людей на самоізоляції під час карантину

😔 Rozpočavsja vseukraїnśkyj projekt z pidtrymky ljudej na samoizoljaciї pid čas karantynu
Головна мета проєкту — надати психологічну підтримку осіб, що належать до вразливих груп населення, за допомогою телефонного волонтерства.
Golovna meta projektu — nadaty psyhologičnu pidtrymku osib, ščo naležať do vrazlyvyh grup naselennja, za dopomogoju telefonnogo volonterstva.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проєкт Мій телефонний друг. Мій телефонний друг — це проєкт підтримки та інформування людей, що зараз знаходяться на самоізоляцію через пандемію COVID-19. Особи з інвалідністю, люди похилого віку та інші можуть долучитись до проєкту через безкоштовну гарячу лінію. Вони спілкуватимуться зі спеціально навченими волонтерами. Під час дзвінків волонтери діляться корисною інформацією, надають емоційну підтримку та допомагають дізнатися актуальні новини про те, що відбувається в Україні. Всі розмови є конфіденційними — дані не розголошуватимуться. Волонтери проєкту, здебільшого молодь, яка пройшла спеціальне навчання, регулярно телефонуватимуть людям, які опинились в ізоляції внаслідок пандемії коронавірусу. Наприклад, особам з інвалідністю, людям похилого віку та іншим особам, які через свої фізичні, матеріальні та інші особливості потребують підтримки та допомоги. Організатори проєкту Мій телефонний друг. . Читатйте також: ✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству. Аби отримати допомогу необхідно залишити заявку за гарячою лінією — 0-800-202-147. Лінія працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00. Очікується, що дзвінки відбуватимуться двічі на тиждень — щонайменше 15 хвилин. Втім, за словами організаторів, волонтери регулярно підтримують звязок й дзвінки зазвичай тривають значно довше та частіше. Кожен волонтер у кінці проєкту отримає сертифікат про свій досвід. Детальніше ознайомитись про проєкт Мій телефонний друг  можна на сайті організації. Залишити заявку на участь у якості волонтера також можна на сайті.
Реклама 👇 Замовити

Проєкт «Мій телефонний друг»

«Мій телефонний друг» — це проєкт підтримки та інформування людей, що зараз знаходяться на самоізоляцію через пандемію COVID-19.

Особи з інвалідністю, люди похилого віку та інші можуть долучитись до проєкту через безкоштовну гарячу лінію. Вони спілкуватимуться зі спеціально навченими волонтерами. Під час дзвінків волонтери діляться корисною інформацією, надають емоційну підтримку та допомагають дізнатися актуальні новини про те, що відбувається в Україні.

Телефонна підтримка

Всі розмови є конфіденційними — дані не розголошуватимуться.

Волонтери проєкту, здебільшого молодь, яка пройшла спеціальне навчання, регулярно телефонуватимуть людям, які опинились в ізоляції внаслідок пандемії коронавірусу. Наприклад, особам з інвалідністю, людям похилого віку та іншим особам, які через свої фізичні, матеріальні та інші особливості потребують підтримки та допомоги

Організатори проєкту «Мій телефонний друг»
Читайте також: ✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству

Аби отримати допомогу необхідно залишити заявку за гарячою лінією — 0-800-202-147. Лінія працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00.

Очікується, що дзвінки відбуватимуться двічі на тиждень — щонайменше 15 хвилин. Втім, за словами організаторів, волонтери регулярно підтримують зв’язок й дзвінки зазвичай тривають значно довше та частіше. Кожен волонтер у кінці проєкту отримає сертифікат про свій досвід.

Детальніше ознайомитись про проєкт «Мій телефонний друг»  можна на сайті організації. Залишити заявку на участь у якості волонтера також можна на сайті.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: