👨🏼‍💼 У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування трудових книжок

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💼 У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування трудових книжок

Скасування трудових книжок

У законопроєкті №3623 облік трудової діяльності працівника пропонують здійснювати в електронній формі в Держреєстрі. Ініціатором проєтку закону став премʼєр-міністр України Денис Шмигаль. Про це повідомляє KV.

У рамках проєкту пропонують відмовитись від використання паперових трудових книжок та перенести її в електронний вигляд.

Читайте також: 📜 Рада прийняла законопроєкт про референдуми — можна змінювати територію країни та скасовувати закони

Окрім того, законопроєкт встановлює, що при укладанні трудового договору громадянин зобов’язаний подати паспорт або інший документ для засвідчення особи, за наявності трудову книжку або відомості про трудову діяльність з Держреєстру.

Вже при звільнені власник підприємства повинен видати копію розпорядження про звільнення та розрахуватись зі співробітником.

До того ж, на вимогу працівника, підприємець зобов’язаний зробити запис про прийняття на роботу, переведення та звільнення. А трудовий стаж визначатиметься за даними Держреєстру.

Також ми вже писали??‍? Президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас, як президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас.