🤔 Вже у цей четвер відбудеться вручення Премії імені Георгія Ґонґадзе — коли саме

Čytaty latynkoju
🤔 Вже у цей четвер відбудеться вручення Премії імені Георгія Ґонґадзе — коли саме

Нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе

Вже завтра о 19:15 в ефірі телеканалу UA: КУЛЬТУРА відбудеться церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Також можна буде переглянути церемонію нагородження на YouTube-каналі UA: КУЛЬТУРА та сторінці премії в Facebook.

Цього року церемонія нагородження вперше відбудеться у телеформаті. Ведучими події стануть Юрій Макаров та Ольга Сніцарчук.

Фіналістами премії цього року стали засновник «Телебачення Торонто» Роман Вінтонів, публіцист, телеведучий Павло Казарін та засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко.

Також учасниками ефіру стануть:

  • Дружина Георгія Ґонґадзе, керівниця Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе;
  • письменник і президент Українського ПЕН Андрій Курков;
  • письменниця, правозахисниця і журналістка Лариса Денисенко;
  • вчений, публіцист Ігор Козловський;
  • перший лауреат премії, головний редактор інтернет-видання «Історична правда» та однойменного тележурналу на каналі «Еспресо», а також засновник музею-архіву преси Вахтанґ Кіпіані;
  • експерт зі стратегій Євген Глібовицький.

Про премію

Премія імені Георгія Ґонґадзе — нагорода для незалежних журналістів, заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з powered KMBS Alumni platform та виданням «Українська правда».

Читайте також: 😯 Премія Ґонґадзе 2020 — дивіться онлайн-інтерв’ю з фіналістами: Роман Вінтонів, Богдан Логвиненко та Павло Казарін

До довгого списку номінантів на здобуття премії цього року ввійшли 22 українські журналісти. Серед критеріїв для висунення кандидатів:

  • Інноваційність.
  • Значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища.
  • Професійність і компетентність.

Сума винагороди для лауреата складає 100 тисяч гривень. Na chasi є інформаційним партнером Премії імені Георгія Ґонґадзе.

 

Також раніше ми вже писали✍? «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру, як «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру.