🙅🏼‍♀️ У парламенті ініціювали законопроєкт проти дискримінації за ознакою статі в рекламі

Čytaty latynkoju
🙅🏼‍♀️ У парламенті ініціювали законопроєкт проти дискримінації за ознакою статі в рекламі

Законопроєкт проти дискримінації

Про ініціацію нового законопроєкту № 3427 повідомила заступниця голови фракції «Слуги народу» і голова прес-офісу партії Євгенія Кравчук. Як вона зазначає, його вже підписали кілька десятків депутатів з різних фракцій і груп.

Закон передбачає:

  • Чіткі визначення понять «дискримінаційна реклама» та «дискримінаційна реклама за ознакою статі»;
  • вдвічі збільшені штрафи для порушників;
  • підвищення рівню захисту прав споживачів реклами.
Читайте також: ✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству

Згідно з заявою Євгенії Кравчук, толерантна і гендерно чутлива реклама сподобається українцям набагато більше, а виробники товарів та послуг від законодавчих змін тільки виграють у цій ситуації.

Нам соромно за деяких рекламодавців, які не гребують об’єктивацією жінок і чоловіків та відвертими образами цілих спільнот. Оголене тіло, непристойні порівняння та жарти, висміювання приналежності до певної раси чи релігії, знущання над людьми з інвалідністю – мені не хочеться, щоб це вважалося нормою у нашому суспільстві.

Євгенія Кравчук, Заступниця голови фракції «Слуги народу» і голова прес-офісу партії

Раніше Nebo ideas agency вже розповідали? Секс у рекламі: Nebo ideas agency про це і свій перший раз про секс у рекламі.

Також ми писали⚡️ Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ, як Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ.