fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚡️ Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ

⚡️ Verhovna Rada ostatočno uhvalyla bankivśkyj zakonoprojekt — odna z umov dlja kredytu MVF
Сьогодні Верховна Рада ухвалила законопроєкт, що задовільняє умови МВФ та надає фінансову підтримку країні у розмірі $10 мільярдів.
Sogodni Verhovna Rada uhvalyla zakonoprojekt, ščo zadoviľnjaje umovy MVF ta nadaje finansovu pidtrymku kraїni u rozmiri $10 miľjardiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Банківський законопроєкт. Закон №2571-д про удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності став однією з найважливіших умов для підписання меморандуму з МВФ. Також цей закон має альтернативну назву і його відомо як антиколомойський законопроєкт. Раніше уряд вже ухвалив цей законопроєкт, проте в остаточній версії прийняли низку змін: Прибрали норму про обмеження державної реєстрації. Питання може бути вирішено на рівні підзаконних нормативно-правових актів, без змін до закону. Змінено процедури по призначенню судом аудиторської компанії, яка визначатиме розмір збитків. Судові провадження, які розпочалися, але не отримали остаточне рішення до дня набрання чинності цим законом, вирішуються, розглядаються або переглядаються за новими правилами, передбаченими цим законом. Внесли уточнюючі зміни в норму про заборону зупинення аукціонів. Документ повинен не тільки убезпечити неплатоспроможні банки від повернення екс-акціонерам, але й запобігти розриву відносин України зі своїм основним кредитором в кризовий період. Окрім того законопроєкт містить чіткий механізм розрахунку компенсації і підтвердження збитків. Він не дає колишнім власникам можливості визначати розмір і умови компенсації на свій розсуд або на розсуд судів. Це один із двох законів, які потрібні для розблокування чергового траншу від МВФ. Нова програма передбачає $5.5 мільярдів запланованої допомоги та ще $4.5 мільярди на боротьбу з коронавірусом. Також ми раніше писали, що Рада прийняла антикризовий закон.
Реклама 👇 Замовити

Банківський законопроєкт

Закон №2571-д про удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності став однією з найважливіших умов для підписання меморандуму з МВФ.

Також цей закон має альтернативну назву і його відомо як «антиколомойський законопроєкт».

Раніше уряд вже ухвалив⚡️ Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ 1⚡️ Верховна Рада ухвалила в першому читанні необхідний документ для траншу МВФ — банківський законопроєкт цей законопроєкт, проте в остаточній версії прийняли низку змін:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • Прибрали норму про обмеження державної реєстрації. Питання може бути вирішено на рівні підзаконних нормативно-правових актів, без змін до закону.
  • Змінено процедури по призначенню судом аудиторської компанії, яка визначатиме розмір збитків.
  • Судові провадження, які розпочалися, але не отримали остаточне рішення до дня набрання чинності цим законом, вирішуються, розглядаються або переглядаються за новими правилами, передбаченими цим законом.
  • Внесли уточнюючі зміни в норму про заборону зупинення аукціонів.

⚡️ Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ 2Документ повинен не тільки убезпечити неплатоспроможні банки від повернення екс-акціонерам, але й запобігти розриву відносин України зі своїм основним кредитором в кризовий період.

Окрім того законопроєкт містить чіткий механізм розрахунку компенсації і підтвердження збитків. Він не дає колишнім власникам можливості визначати розмір і умови компенсації на свій розсуд або на розсуд судів.

Це один із двох законів, які потрібні для розблокування чергового траншу від МВФ. Нова програма передбачає $5.5 мільярдів запланованої допомоги та ще $4.5 мільярди на боротьбу з коронавірусом.

Також ми раніше писали⚡️ Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ 3⚡️ Рада прийняла антикризовий закон, що Рада прийняла антикризовий закон.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: