👨🏼‍💼 Сайт Jooble виклав статистику ринку праці на час карантину

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💼 Сайт Jooble виклав статистику ринку праці на час карантину

Статистика Jooble

За результатами дослідження, загальна кількість вакансій, що була опублікована у квітні, скоротилась на 22% у порівнянні з березнем.

Єдиною сферою, у якій майже не знизилась щомісячна кількість публікацій оголошень про роботу за останні два місяці — це транспорт та логістика. Компанії з цього сегменту у квітні та березні активно шукали водіїв категорії Е, логістів та водіїв таксі.

Також у квітні під час карантину активно публікували вакансії компанії з таких сфер: ІТ, виробництво, гуртова та роздрібна торгівля.

  • Підприємства, що пов’язані з виробництвом, шукали
    пакувальників, водіїв навантажувачів, токарів, збиральників та швачок.
  • Компанії зі сфери гуртової та роздрібної торгівлі публікували вакансії для роботи менеджером з продажів, бухгалтером, продавцем-консультантом, охоронцем та касиром.
  • ІТ-компанії шукали фахівців на позиції Junior Flutter (JavaScript) developer, DevOps Engineer, Android/iOS Flutter Dart Developer, Java Developer, Middle NET Developer.

У квітні активність пошукачів роботи знизилась на 3% у порівнянні з березнем. Найбільше відгуків від кандидатів отримали такі вакансії, як водій, кур’єр, продавець, прибиральниця та охоронець.

Читайте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням

Зацікавленість у пошуку дистанційної роботи також знизилась на 12%.

Найчастіше пошук був пов’язаний з роботою бухгалтером, копірайтером, оператором кол-центру, тестувальником та перекладачем з іноземних мов. А працедавці для дистанційної роботи шукали операторів кол-центрів та менеджерів з продажу.

Також раніше ми писали??‍♀️ Портал Happy Monday проведе онлайн-конференцію про пошук роботи в кризу, як портал Happy Monday проведе онлайн-конференцію про пошук роботи в кризу.