📱Скільки днів вам треба працювати, щоб купити iPhone 11 Pro

Čytaty latynkoju
📱Скільки днів вам треба працювати, щоб купити iPhone 11 Pro

У вересні Apple презентував нові моделі iPhone. Аналітики Picodi.com вирішили співвіднести ціну iPhone 11 Pro (модель з 64 ГБ) із середньою зарплатою в окремих країнах, щоб порахувати кількість днів праці, необхідних для купівлі смартфона.

iPhone 11

Результати

Офіційна ціна iPhone 11 Pro у версії 64 ГБ в Україні складає 39990 ₴. Середня заробітна плата в Україні, за даними Державної служби статистики України, становить 10783 ₴.

Тож середньостатистичний українець повинен відпрацювати 96,7 дня, щоб дозволити собі покупку цьогорічної моделі iPhone (без урахування інших витрат на життя).

picodi

Інші країни

У лідерах рейтингу опинилися Швейцарія, Сполучені Штати Америки і Люксембург, де співвідношення ціни iPhone до середнього заробітку є найбільш вигідним. Середньостатистичний швейцарець зможе відкласти необхідну суму на омріяний гаджет за 5 днів, американець – за 6 днів, a люксембуржець – майже за 7 днів.

Довго на новий айфон треба відкладати в Колумбії (89,7 дня) та Казахстані (76,5 дня).

Читайте також про все, що необхідно знати про нові моделі iPhone? Apple показала нові iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, а також лівий берег Києва.