😍 На Netflix вийде повнометражний фільм Sailor Moon

Čytaty latynkoju
😍 На Netflix вийде повнометражний фільм Sailor Moon

Sailor Moon на Netflix

На початку цього року в кінотеатрах Японії відбулась прем’єра повнометражного аніме «Красуня-воїн: Сейлор Мун» (Bishoujo Senshi Sailor Moon). Фільм складається з двох частин — перша вийшла 8 січня, а друга 11 лютого.

Сюжет фільмів базується на манзі Наоко Такеуті. Виробництвом фільмів займалися студії Toei Animation і Deen.

Школярка Усаґі Цукіно зустрічає незвичайну кицьку Луну, яка вміє розмовляти та відкриває дівчині її приховану силу, яка зробила її Сейлор Мун — захисницею світу від зла.

Реліз повнометражних фільмів запланували на 3 червня цього року.

Читайте також: 🔞 «Я оголююсь за гроші»: як працює OnlyFans — реальний досвід  

Про аніме

Sailor Moon — це манґа та аніме-серіал, які виходили з 1992 по 1997 роки. З самого початку комікси стали дуже популярними й майже одразу створили екранізацію. Наразі вийшло дві аніме-адаптації (1992 і 2014 років), один лайв-екшн серіал, та театральна постановка.

За сюжетом колись давно на Місяці існувало королівство Срібне Тисячоліття, яке співіснувало із Землею.

Sailor Moon на Netflix

З часом принц Землі та принцеса Місяця покохали один одного, однак люди напали на королівство Місяця. Королева Сереніті, яка правила на супутнику, змогла зупинити загарбників, однак королівство все ж знищили.

Королева зробила так, аби її донька та воїни-охоронці переродились у майбутньому. Вже в наш час звичайна школярка Усаґі Цукіно виявляє, що вона є давньою реінкарнацією та починає захищати світ від зла. Згодом до неї приєднаються інші воїни, які називатимуться на честь планет сонячної системи.