Реклама

📈 Капіталізація онлайн-курсів Coursera досягла $4,3 млрд за три місяці

І з кожним днем курси стають ще популярнішими.
Čytaty latynkoju
unsplash.com
📈 Капіталізація онлайн-курсів Coursera досягла $4,3 млрд за три місяці
  1. Головна
  2. Бізнес
  3. 📈 Капіталізація онлайн-курсів Coursera досягла $4,3 млрд за три місяці
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
І з кожним днем курси стають ще популярнішими.

Капіталізація курсів Coursera

Про плани освітньої платформи Coursera виходити на публічну біржу було відомо? Онлайн-курси Coursera планують виходити на публічну біржу ще у грудні минулого року. Тоді компанію оцінювали $5 мільярдів, а у квітні роком раніше Coursera оцінювали в $1 мільярд.

Під час IPO платформа залучила понад $519 мільйонів. Компанія та акціонери продали 15,73 мільйона акцій за ціною $33 і вже після лістингу капіталізація платформи досягла $4,3 млрд. Звісно, це дещо менше, аніж очікували раніше, однак сервіс для онлайн-навчання стає популярнішим з кожним днем.

На думку експертів такий попит обумовлений через умови самоізоляції під час пандемії COVID-19 — люди стали проводити більше часу вдома й відповідно з’явився час для онлайн-навчання.

Про платформу

Coursera – це онлайн-платформа, що пропонує курси з дистанційного навчання.

Капіталізація курсів Coursera

Читайте також: 👨🏼‍🎓 Шість українських університетів потрапили до переліку найкращих освітніх закладів у світі

У квітні 2012 року професори інформатики Стенфордського університету розробили цю платформу і вже того ж року вона стала «Найкращим стартапом 2012 року» за версією TechCrunch. Відомо, що на Coursera вже є понад 4 600 курсів і 77 мільйонів учнів. Курси викладаються багатьма мовами, серед яких є й українська.

Всі курси платформи є безкоштовними — користувачі можуть доплатити за додатковий сертифікат у разі успішного завершення навчання. На платформі представлені курси в таких напрямах: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

Тривалість кожного курсу різна — найменші складають три тижні, а найбільші від 10 тижнів (вони становлять 27% від загальної кількості курсів). Це асинхронні курси — ви можете проходити їх в будь-який час та писати домашні завдання тоді, коли вам саме зручно.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...