fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎓 Стенфорд, Йель та Гарвард: навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі

🎓 Stenford, Jeľ ta Garvard: navčaľni programy ponad 100 providnyh universytetiv zibraly na odnomu resursi
Найвідоміші університети світу перейшли на дистанційне навчання через спалах коронавірусу.
Najvidomiši universytety svitu perejšly na dystancijne navčannja čerez spalah koronavirusu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ресурси онлайн-освіти. У більшості навчальних закладів є свої віртуальні платформи, звідки можна завантажувати навчальні матеріали. Частина з них доступна всім охочим. Деніел Стенфорд, директор факультету розвитку і технологічних інновацій в Центрі викладання та навчання Університету Де Поля (США), зібрав в електронну таблицю ресурси для онлайн-освіти, які пропонують університети. Всього у списку понад 189 основних та 9 додаткових ресурсів для навчання. Список постійно оновлюється, кожен охочий може додати свій ресурс. Для цього треба заповнити спеціальну гугл-форму. Треба просто вказати назву навчального закладу, посилання на ресурс та вказати якусь необхідну інформацію в нотатках. Навчання в Україні під час карантину. Через спалах хвороби в Україні Міністерство освіти розпорядилось закрити навчальні заклади в країні на карантин з 12 березня по 3 квітня. Раніше ми писали про обмеження масових заходів в Україні під час карантину. Обмеження на навчання застосовували у всіх структурах, підпорядкованих міністерству, але приватні організації мають право вводити карантин у навчальних закладах на свій розсуд Міністерство освіти рекомендує скасовувати проведення масових заходів на території навчальних закладів — олімпіади, змагання, конкурси та пробне ЗНО. Але не у всіх містах закрили школи на карантин. Так у Харкові навчання продовжується, але з певними обмеженнями. Для середніх та старших класів буде введена однокабінетна система навчання (навчання у одному приміщенні протягом дня), також зранку буде проводитись обов’язковий медичний догляд та дезинфекція приміщень. У Тернополі також ввели часткове обмеження навчання, дитсадки та заклади дошкільної освіти будуть продовжувати свою роботу, але батьки мають підписати відповідний документ на дозвіл навчання дитини. Інші міста України вже ввели карантин в освітніх закладах до кінця березня.
Реклама 👇 Замовити

Ресурси онлайн-освіти

У більшості навчальних закладів є свої віртуальні платформи, звідки можна завантажувати навчальні матеріали. Частина з них доступна всім охочим.

Деніел Стенфорд, директор факультету розвитку і технологічних інновацій в Центрі викладання та навчання Університету Де Поля (США), зібрав в електронну таблицю ресурси для онлайн-освіти, які пропонують університети.

🎓 Стенфорд, Йель та Гарвард: навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі 1

Всього у списку понад 189 основних та 9 додаткових ресурсів для навчання.

Список постійно оновлюється, кожен охочий може додати свій ресурс. Для цього треба заповнити спеціальну гугл-форму.

Треба просто вказати назву навчального закладу, посилання на ресурс та вказати якусь необхідну інформацію в нотатках.

Навчання в Україні під час карантину

Через спалах хвороби в Україні Міністерство освіти розпорядилось закрити навчальні заклади в країні на карантин з 12 березня по 3 квітня.

Раніше ми писали🎓 Стенфорд, Йель та Гарвард: навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі 2😷 В Україні через коронавірус обмежать масові заходи та закриють навчальні заклади (оновлено) про обмеження масових заходів в Україні під час карантину.

Обмеження на навчання застосовували у всіх структурах, підпорядкованих міністерству, але приватні організації мають право вводити карантин у навчальних закладах на свій розсуд

Міністерство освіти рекомендує скасовувати проведення масових заходів на території навчальних закладів — олімпіади, змагання, конкурси та пробне ЗНО.

Але не у всіх містах закрили школи на карантин. Так у Харкові навчання продовжується, але з певними обмеженнями. Для середніх та старших класів буде введена однокабінетна система навчання (навчання у одному приміщенні протягом дня), також зранку буде проводитись обов’язковий медичний догляд та дезинфекція приміщень.

У Тернополі також ввели часткове обмеження навчання, дитсадки та заклади дошкільної освіти будуть продовжувати свою роботу, але батьки мають підписати відповідний документ на дозвіл навчання дитини.

Інші міста України вже ввели карантин в освітніх закладах до кінця березня.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: