👑 Обрали найпопулярніші кіберспортивні клуби 2020 року — українці на 2 місці

Čytaty latynkoju
👑 Обрали найпопулярніші кіберспортивні клуби 2020 року — українці на 2 місці

Найпопулярніші кіберспортивні клуби 2020

Esports Charts дослідили, які саме кіберспортивні клуби були популярними минулого року. Аналітична агенція створила рейтинг на базі загальної кількості переглядів найбільших клубів з усіх дисциплін, крім ігор жанру «королівська битва».

Відтак, очолили рейтинг французи G2 Esports, а друге місце посіли NAVI з України. ТОП-10 рейтингу виглядають таким чином:

  1. G2 Esports — 92,8 млн годин переглядів;
  2. NAVI — 86,1 млн годин;
  3. Team Liquid — 81,8 млн годин;
  4. Fnatic — 76,7 млн годин;
  5. DWG KIA — 59,7 млн годин;
  6. OG — 57,3 млн годин;
  7. Gen.G Esports — 55,9 млн годин;
  8. Astralis — 55,6 млн годин;
  9. T1 — 53,2 млн годин;
  10. DRX — 50,4 млн годин.

Про популярність NAVI

Як зазначають Esports Charts, за минулий рік Natus Vincere піднялись у рейтингу з шостого на друге місце. Це все стало можливим завдяки складу команди з CS:GO, загалом їхні матчі переглядали в три рази більше, аніж їхні ж турніри з Доти. У рейтингу підкреслюють, що 2020 рік став особливо вдалим для NAVI — вони майже не опинялись нижче четвертого місця у турнірах.

Найпопулярніші кіберспортивні клуби 2020

Крім того, вони перемогли на єдиному LAN-турнірі світового масштабу — IEM Katowice 2020. Про їхню перемогу ми вже писали раніше? Українські кіберспортсмени Navi перемогли на міжнародному турнірі по CS:GO.

Читайте також: 👾 Конференція UPEA: яке майбутнє очікує кіберспорт в Україні

А загалом за 2020 рік NAVI отримали на 36,4 мільйона годин перегляду більше, аніж роком раніше.

Кіберспорт в Україні

2018 року у Дніпрі з’явилась перша Федерація кіберспорту України.?️ Кіберспортивні федерації України: як розвивається esports на національному рівні

Федерація кіберспорту — це всеукраїнська організація, створена з метою підтримки індустрії кіберспорту в Україні та тих, хто хоче реалізувати себе в цій сфері. У планах Федерації створення трьох всеукраїнських ліг — студентської, учнівської та напівпрофесійної.

Також одна з цілей — створення повноцінної інфраструктури на всій території України, куди буде входити власний інтернет-ресурс, зі своєю соціальною мережею, рейтингами гравців і команд. Окрім цього планують проведення щорічних всеукраїнських ліг та створення академії та школи для майбутніх професіоналів.