👨🏼‍💻 Facebook запустив освітню платформу в Україні для малого та середнього бізнесу

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 Facebook запустив освітню платформу в Україні для малого та середнього бізнесу

Платформа Boost with Facebook

Міністерство цифрової трансформації та соцмережа запустили освітню платформу для малого та середнього бізнесу — Boost with Facebook.

На сайті публікуватимуть навчальні статі, вебінари й багато різноманітних відеозаписів з бізнес-конференцій та інших тематичних заходів. Також на платформі можна буде знайти приклади ефективного використання цифрових інструментів українськими компаніями для розвитку бізнесу.

Головна сторінка освітньої платформи для бізнесу

У соцмережі вже повідомили, що всі матеріали будуть абсолютно безкоштовними для всіх користувачів — вони допоможуть відновити бізнес після кризи через пандемію COVID-19.

Ми розуміємо, що багато проблем, з якими стикаються підприємці сьогодні, не зникнуть негайно, навіть коли будуть зняті обмеження. Щоб підтримати їх в цей складний кризовий час, наша команда прагне допомогти їм з використанням потенціалу інтернету, безкоштовних інструментів Facebook і Instagram. Наша мета — поділитися корисними знаннями з якомога більшою кількістю малих і середніх компаній.

Катерина Крук, Менеджерка з публічної політики Facebook в Україні

Тренінги розробляють експерти соцмережі. Очікується, що можна буде переглянути матеріали на такі теми:

Читайте також: 👨🏼‍💻 Opendatabot зробили безкоштовним для ФОПів
  • Ідеї щодо покращення присутності компанії в інтернеті
  • Позиціонування бренду в соціальних мережах
  • Підтримка зв’язку з клієнтами
  • Та багато інших матеріалів

Окрім того, Мінцифра незабаром планує знайти 15 представників успішного бізнесу в Україні, які стануть тренерами на платформі Boost with Facebook. Умови для потенційних тренерів опублікують вже найближчим часом.