👨🏼‍💻 Opendatabot зробили безкоштовним для ФОПів

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 Opendatabot зробили безкоштовним для ФОПів

Opendatabot та ФОП

Як повідомив засновник платформи Олексій Іванків, відсьогодні всі сервіси відкритих даних Opendatabot стали безкоштовними для українських підприємців.

Це дозволить українським ФОПам безкоштовно моніторити та контролювати зміни в державних реєстрах. Також це дає можливість подавати звіти в податкову та сплачувати податки через Opendatabot навіть без преміум-тарифу. До цього всі ці функції були доступні лише з професійним обліковим записом, який коштує 270₴ на місяць.

Аби отримати вільний доступ до всіх функції необхідно підтвердити свій акаунт за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Також Олексій Іванків запевнив, що преміум-акаунти й надалі залишаться на сервісі — з їх допомогою можна буде контролювати до 10 компаній або до 10 судових справ.

Ми вже прибуткові й маємо можливість запускати безкоштовні сервіси для ФОПів, яких ми вважаємо основою нової української економіки.

Олексій Іванків, Засновник платформи
Читайте також: 🧾 Checkbox: запустили електронний РРО сервіс для бізнесу — перший місяць безкоштовно

За допомогою Opendatabot можна:

  • Здавати податкові звіти та сплачувати податки
  • Ставити підпис за допомогою ЕЦП і обмінюватися договорами, рахунками тощо
  • Відстежувати зміни у реєстрі нерухомості, стежити за єдиним реєстром боржників
  • Контролювати зміни в єдиному державному реєстрі (ЄДР): поява податкового боргу, зміна групи єдиного податку та статусу платника ПДВ

Скористатись сервісом можна в Viber, Telegram та Messenger. Також він доступний на iOS і Android.