💸 США звинувачують Google у монополізації — найбільший позов за останні 20 років

Čytaty latynkoju
💸 США звинувачують Google у монополізації — найбільший позов за останні 20 років

Монополізація Google

Міністерство юстиції США направило до суду позов проти Google. Корпорацію звинувачують в порушенні антимонопольного законодавства.

Влада запідозрила компанію в тому, що вона не дає розвитку своїм конкурентам. Позов висунули одразу 11 американських штатів. Справа навіть об’єднала представників двох головних партій країни — Республіканців та Демократів.

Без судової постанови Google продовжить реалізацію своєї антиконкурентної стратегії, підриваючи конкурентний процес, скорочуючи вибір споживачів і пригнічуючи інновації.

Витяг з позову на Google
Читайте також: 📊 Disney оголосили про реструктуризацію компанії — зосередяться на стрімінгових сервісах

У США також не виключають можливість вжити заходи проти інших великих корпорацій — Facebook, Amazon та Apple.

Компанія вже відреагувала на позов. На їх думку звинувачення не мають підтвердження, оскільки люди самі обирають свої пошукові системи.

Люди знаходять інформацію по-різному. Новини шукають в Twitter, квитки на літаки — на Kayak і Expedia, ресторани — на OpenTable, рекомендації — в Instagram та Pinterest. А коли мова йде про покупки, близько 60% американців заходять на Amazon. Кожен день американці використовують не тільки всі перераховані сервіси, а й тисячі інших.

Відповідь Google на позов

Це найбільший антимонопольний позов за останні 20 років. У 1998 влада судилась з Microsoft, а до цього в 1974 році подавали позов проти AT&T.