fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🙃 Google зобов’яже компанії платити 30% комісії на своїй платіжній системі — підтримка Apple

🙃 Google zobov’jaže kompaniї platyty 30% komisiї na svoїj platižnij systemi — pidtrymka Apple
Вже через рік розробники будуть зобов'язані перейти на систему оплату від Google.
Vže čerez rik rozrobnyky buduť zobov'jazani perejty na systemu oplatu vid Google.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Комісія в Google. Нещодавно компанія оновила правила магазину Google Play. Відтепер розробники зобовязані перейти на платіжну систему компанії замість незалежних програм для оплати покупок усередині застосунків. Раніше це було необовязковим і розробники могли використовувати будь-яку систему для оплати в своїх програмах. Багато програм пропонує користувачам оплатити покупки безпосередньо через кредитну картку, а не Google-акаунт, наприклад, Netflix чи Spotify. Однак, відповідно до нових правил, компанії повинні остаточно перейти на платформу від Google. У компанії також повідомили, що 97% розробників й до цього дотримувались правил. Власна система Google Play стягує 30% комісії з платежів. Ми хочемо бути впевнені в тому, що наші правила ясні та актуальні, щоб їх можна було застосовувати послідовно і справедливо до всіх розробників, і тому ми оновили формулювання в нашій політиці платежів.. . . Передумовами для зміни правил стала історія з іншим великим техногігантом — Apple. Читатйте також: 📱 Трамп схвалив партнерство Oracle, Walmart і TikTok: компанії придбають 20% акцій TikTok Global. А що там з Apple?. Apple також стягують комісію 30% з розробників за покупки усередині застосунків. Однак компанія Epic Games, розробники Fortnite, давно не згодна з таким становищем. В останньому оновленні гри для iOS, яке вийшло 13 серпня, вони додали можливість альтернативного придбання внутрішньоігрових предметів, до дозволяє обійти комісію. Врешті Apple видалила гру з App Store по всьому світу. Google підтримав Apple й також видалив Fortnite зі свого магазину. Ті, у кого вона вже була встановлена, можуть продовжувати грати (хоча у певний момент стикнуться з неможливістю оновитися), але новим гравцям завантаження з магазину застосунків недоступне. Реакція Epic Games. Розробники Fortnite подали на Apple до суду та навіть опублікували свій позов у твіттері. https://twitter.com/FortniteGame/status/1293994211621167105 У документі обсягом 62 сторінки йдеться про те, що Apple обмежує конкуренцію та зловживає монопольним становищем. Перспективи позову оцінюють доволі позитивно для Epic Games — принаймні, як спробу привернути увагу до питання та принизити Купертіно. Коаліція за справедливість застосунків. Противники Apple навіть заснували Коаліцію за справедливість застосунків. Компанії запропонували Apple та іншим власникам магазинів застосунків прийняти кодекс поведінки, щоб розробники не були змушені платити несправедливі, необґрунтовані та дискримінаційні збори. Детально про те, що зараз відбувається з Apple і Epic Games та який вплив це матиме на Google, ми вже писали раніше.
Реклама 👇 Замовити

Комісія в Google

Нещодавно компанія оновила правила магазину Google Play. Відтепер розробники зобов’язані перейти на платіжну систему компанії замість незалежних програм для оплати покупок усередині застосунків.

Раніше це було необов’язковим і розробники могли використовувати будь-яку систему для оплати в своїх програмах. Багато програм пропонує користувачам оплатити покупки безпосередньо через кредитну картку, а не Google-акаунт, наприклад, Netflix чи Spotify.

Однак, відповідно до нових правил, компанії повинні остаточно перейти на платформу від Google. У компанії також повідомили, що 97% розробників й до цього дотримувались правил.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Власна система Google Play стягує 30% комісії з платежів.

Ми хочемо бути впевнені в тому, що наші правила ясні та актуальні, щоб їх можна було застосовувати послідовно і справедливо до всіх розробників, і тому ми оновили формулювання в нашій політиці платежів.

Передумовами для зміни правил стала історія з іншим великим техногігантом — Apple.

Читайте також: 📱 Трамп схвалив партнерство Oracle, Walmart і TikTok: компанії придбають 20% акцій TikTok Global

А що там з Apple?

Apple також стягують комісію 30% з розробників за покупки усередині застосунків. Однак компанія Epic Games, розробники Fortnite, давно не згодна з таким становищем. В останньому оновленні гри для iOS, яке вийшло 13 серпня, вони додали можливість альтернативного придбання внутрішньоігрових предметів, до дозволяє обійти комісію.

Врешті Apple видалила гру з App Store по всьому світу. Google підтримав Apple й також видалив Fortnite зі свого магазину.

Ті, у кого вона вже була встановлена, можуть продовжувати грати (хоча у певний момент стикнуться з неможливістю оновитися), але новим гравцям завантаження з магазину застосунків недоступне.

Реакція Epic Games

Розробники Fortnite подали на Apple до суду та навіть опублікували свій позов у твіттері.

У документі обсягом 62 сторінки йдеться про те, що Apple обмежує конкуренцію та зловживає монопольним становищем. Перспективи позову оцінюють доволі позитивно для Epic Games — принаймні, як спробу привернути увагу до питання та принизити Купертіно.

«Коаліція за справедливість застосунків»

Противники Apple навіть заснували «Коаліцію за справедливість застосунків».

Компанії запропонували Apple та іншим власникам магазинів застосунків прийняти «кодекс поведінки», щоб розробники не були змушені платити «несправедливі, необґрунтовані та дискримінаційні збори».

Детально про те, що зараз відбувається з Apple і Epic Games та який вплив це матиме на Google, ми вже писали раніше.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: