📊 Disney оголосили про реструктуризацію компанії — зосередяться на стрімінгових сервісах

Čytaty latynkoju
📊 Disney оголосили про реструктуризацію компанії — зосередяться на стрімінгових сервісах

Реструктуризація Disney

Нещодавно компанія оголосила про об’єднання всіх медіасервісів для підтримки стрімінгової платформи Disney+. Три головні відділи контенту — студії, загальні розваги та спорт — створюватимуть програми для стрімінгового сервісу, на якому сконцентрують загальну увагу студії. Про це повідомляє TechCrunch.

Таке рішення дозволить значно збільшити кількість контенту платформи та підвищити її конкурентну спроможність з іншими сервісами, такими як Netflix чи HBO.

Генеральний директор компанії Боб Чапек також зазначив, що Disney вже давно планували сконцентрувати свої сили саме на стрімінговому сервісі.

Я б не назвав це реакцією на COVID-19. Я б сказав, що коронавірус прискорив темпи, з якими ми здійснили цей перехід, але сам перехід все одно відбувся б без пандемії (...). На ринку відбуваються серйозні зміни, і ви можете або керувати цими тенденціями, або слідувати за ними, і ми вирішили керувати ними.

Боб Чапек, Гендиректор Disney
Читайте також: 📺 Історія Netflix. Як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети

Станом на 13 жовтня загальна кількість користувачів сервісів Disney складає понад 100 мільйонів.

Наприкінці минулого місця компанія була змушена звільнити понад 28 тисяч співробітників. Через пандемію COVID-19 парки атракціонів по всьому світові залишаються зачиненими, а кінотеатри сильно обмежені в кількості глядачів — це все серйозно вплинуло на прибутки компанії.

Disney запустить власний стрімінґовий відеосервіс

Раніше ми вже писали? Disney Plus оголосив плани розширення в Європі — які ціни, як Disney Plus оголосив плани розширення в Європі — які ціни.