🤓 Steam формуватиме стрічку новин про ігри — перші тести

Čytaty latynkoju
🤓 Steam формуватиме стрічку новин про ігри — перші тести

Стрічка новин в Steam

Як передає The Verge, у компанії Valve почали тестувати стрічку новин, або як його називають самі розробники, «хаб новин». В одному місці можна буде отримати доступ до оновлень різноманітних блогів, повідомлень від ігрових ресурсів та інших джерел зі світу технологій.

Стрічка формуватиметься з усіх матеріалів пов’язаних з іграми — скриншоти, відео, гайди, огляди та інших видів мультимедіа. Деякі ресурси відображатимуть короткі анотації, які ви можете переглянути прямо в новинному центрі, інші ж публікують повні статті.

Відео з YouTube можна подивитися прямо в стрічці новин. А якщо хочете дізнатися більше, просто перейдіть за посиланням на сайт джерела.

Читайте також: 🤝 Американські компанії оголосили про готовність придбати TikTok в Америці

Користувачі можуть самостійно формувати свою стрічку новин, достатньо лише обрати, на які ресурси ви хочете підписатись.

Також ви можете заблокувати певні джерела та додати улюблені сайти в пріоритет стрічки Steam.

Можна обирати, які новини ви хочете бачити

Наразі оновлений новинний центр доступний лише для публічного тестування. Коли відбудеться повноцінний реліз — наразі точно невідомо.

Також ми вже раніше писали? Вчені виявили, що «Вікіпедія» може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%, як вчені виявили, що «Вікіпедія» може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%.