🤝 Американські компанії оголосили про готовність придбати TikTok в Америці

Čytaty latynkoju
🤝 Американські компанії оголосили про готовність придбати TikTok в Америці

TikTok в Америці

Як передає Pingwest з посиланням на Reuters група американських інвесторів, серед яких є компанії Oracle та Walmart, утримуватимуть щонайменше 60% застосунку TikTok в Америці.

Нещодавно у The Wall Street Journal повідомили, що Корпорація Oraclе виграла тендер на TikTok.

Відповідно до угоди корпорація Oracle стане «технологічним партнером» та міноритарним акціонером, а не повноцінним власником. Це буде не продаж компанії, а лише його реструктуризація.

Власником програми залишиться китайська компанія ByteDance, а корпорація Oracle у якості технологічного партнера оброблятиме дані користувачів TikTok в США.

Читайте також: 🍏 Apple планує випустити єдину підписку на свої сервіси — Apple One

Що відбувається з соцмережею

Раніше стало відомо про плани Microsoft придбати бізнес TikTok у США. Згодом 6 липня Financial Times повідомило, що американська корпорація розглядає варіант придбання всього бізнесу соцмережі за межами Китаю. Видання CNBC повідомило, що Microsoft може викласти за частину TikTok від $10 до $30 млрд.

Однак комапнія ByteDance відмовилася продавати Microsoft свій бізнес в США. Компанія планувала переробити TikTok відповідно до стандартів безпеки, захисту особистої сфери і боротьби з дезінформацією США — саме ці зміни й не задовільнили ByteDance.

Заборона програми

Нагадаємо, що 7 серпня Дональд Трамп підписав указ про заборону TikTok в США. Соцмережа може уникнути блокування, якщо її придбає інша компанія.

Щоправда, соцмережа планує подати в суд на адміністрацію Трампа, щоб оскаржити рішення про обмеження роботи компанії.

Читайте також про те, що TikTok запускає? TikTok запускає фонд для блогерів на $200 мільйонів — як подати заявку фонд для блогерів на $200 мільйонів — як подати заявку.