fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏔 Вчені виявили, що «Вікіпедія» може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%

🏔 Včeni vyjavyly, ščo «Vikipedija» može syľno vplynuty na rozvytok turyzmu u malyh mistah — do 30%
Також це може значно збільшити щорічний прибуток міста завдяки новим туристам.
Takož ce može značno zbiľšyty ščoričnyj prybutok mista zavdjaky novym turystam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вікіпедія та туризм. Відповідно до результатів експерименту економістів італійського аналітичного центру Collegio Carlo Alberto та німецької компанії ZEW, виявилось, що якщо додати статтю про невеличке місто чи населений пункт до Вікіпедії, то це може підвищити туристичний потік майже на 30%. Дослідники обрали кілька іспанських міст та оновили їх сторінки в інтернет-енциклопедії. Вони додали інформацію про визначні памятки та особливості міста. Також додали нові ілюстрації та світлини гарної якості. Тексти переклали французькою, німецькою, італійською та голландською мовами. У кожному з обраних міст кількість зупинок на ніч під час туристичного сезону зросла приблизно на 9% та більше. Читатйте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину. Для збільшення потоку туристів було досить іноді всього двох абзаців тексту й однієї фотографії. Якщо інформації про місто не було взагалі, то сторінка в інтернет-енциклопедії могла збільшити кількість туристів на 30%. Економісти підрахували, що розміщення матеріалів в Вікіпедії може принести місту більш ніж $128 тисяч на рік додаткового прибутку. Також ми вже раніше писали, як у Греції відкрився перший підводний музей.
Реклама 👇 Замовити

«Вікіпедія» та туризм

Відповідно до результатів експерименту економістів італійського аналітичного центру Collegio Carlo Alberto та німецької компанії ZEW, виявилось, що якщо додати статтю про невеличке місто чи населений пункт до «Вікіпедії», то це може підвищити туристичний потік майже на 30%.

Дослідники обрали кілька іспанських міст та оновили їх сторінки в інтернет-енциклопедії. Вони додали інформацію про визначні пам’ятки та особливості міста. Також додали нові ілюстрації та світлини гарної якості.

Тексти переклали французькою, німецькою, італійською та голландською мовами. У кожному з обраних міст кількість зупинок на ніч під час туристичного сезону зросла приблизно на 9% та більше.

Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину

Для збільшення потоку туристів було досить іноді всього двох абзаців тексту й однієї фотографії. Якщо інформації про місто не було взагалі, то сторінка в інтернет-енциклопедії могла збільшити кількість туристів на 30%.

Економісти підрахували, що розміщення матеріалів в «Вікіпедії» може принести місту більш ніж $128 тисяч на рік додаткового прибутку.

Також ми вже раніше писали, як у Греції відкрився перший підводний музей.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: