🥰 Японська мультиплікаційна студія Ghibli опублікувала 400 зображень зі своїх фільмів

Čytaty latynkoju
🥰 Японська мультиплікаційна студія Ghibli опублікувала 400 зображень зі своїх фільмів

Ghibli та зображення з фільмів

Японська мультиплікаційна студія Ghibli виклала у відкритий доступ 400 зображень зі своїх фільмів, повідомляє The Verge з посиланням на блог студії.

Вже зараз на сайті можна завантажити зображення з восьми відомих аніме: «Спогади про Марні», «Рибка Поньо на кручі», «Позичайка Аріетті», «Зі схилів Кокуріко», «Казка про принцесу Каґую», «Вітер дужчає», «Оповіді Земномор’я» і «Віднесені привидами». На кожен фільм виділили по 50 картинок.

Як зазначив продюсер студії Тосіо Судзукі, всі картинки можна використовувати «в рамках здорового глузду». Тобто будь-як, окрім реклами.

Переглянути зображення можна за посиланням.

Про студію

Відомий японський мультиплікатор Хаяо Міядзакі заснував студію в 1983 році. Студія відома по всьому світові завдяки своєму унікальному стилю анімації – кожен елемент є максимально деталізованим та яскравим.

Читайте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням

Завдяки фільму «Мій сусід Тоторо» студія стала всесвітньо відомою, а головний персонаж мультику — дух лісу Тоторо — символом Ghibli.

Наразі студія має більш ніж 20 повнометражних та декілька десятків короткометражних стрічок. Багато критиків особливо виділяють атмосферу студії. 2002-го року фільм «Віднесені привидами» отримав премію «Оскар» у категорії «Найкращий анімаційний повнометражний фільм», а його касовий збір склав понад $274 мільйони.

Наразі переглянути всі фільми студії можна на Netflix. Всього на платформі є 21 стрічка перекладена 20 мовами та ще 28 мов на вибір у субтитрах.

01/ 05

Особливий стиль

Багато митців намагаються відтворити фірмовий стиль студії у своїх ілюстраціях. Наприклад, художниця @comfycorduroy поділилась у своєму Twitter-акаунті малюнками за грою Legend of Zelda.

Також без уваги не залишилась серія  ігор Last of Us. У Instagram @theminchodan можна переглянути багато малюнків присвячених грі у стилі студії Ghibli.

Також ми вже раніше писали??‍? Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно, як Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно.