fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно

👨🏼‍🎨 Google zibrav art-porady vid dijačiv kuľtury — «vytryvalisť» vid Maryny Abramovyč ta jak zagadaty bažannja vid Joko Ono
На платформі можна знайти різноманітні інструкції від відомих художників, режисерів, музикантів, дизайнерів та інших діячів мистецтва.
Na platformi možna znajty riznomanitni instrukciї vid vidomyh hudožnykiv, režyseriv, muzykantiv, dyzajneriv ta inšyh dijačiv mystectva.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Do It від Google. На платформі Arts & Culture від Google зявився освітній-проєкт Do It, автором якого став відомий мистецтвознавець та куратор багатьох виставок по всьому світові Ганс-Ульріх Обріст. Протягом 27 років він збирав різноманітні поради та інструкції від діячів культури. Усі тексти можна розмістити на одному аркуші, для цього Ганс-Ульріх Обріст навіть спеціально просив художників писати максимально стислі поради, щоб кожен міг ними скористатись у себе вдома. Так на сайті можна знайти рецепт витривалості від сербської мисткині, що працює в жанрі перфомансу Марини Абрамович. Також можна знайти інструкцію, як загадувати бажання від дружини Джона Ленона Йоко Оно. А художник та науковець Макс Хоукінс розповідає, як можна познайомити нових людей. Читатйте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням. Загалом на платформі є понад 500 різноманітних дописів. Мета всієї ідеї та проєкту полягає в тому, щоб люди не боялись експериментувати та знаходити щось нове для себе. Також автори проєкту зазначають, що не треба сприймати буквально кожну пораду — це лише арт-терапія, що дозволяє по-новому подивитись на світ. Раніше ми вже писали, як фестиваль Plan B запускає онлайн-проєкт про соціальні інновації та нову музику.
Реклама 👇 Замовити

Do It від Google

На платформі Arts & Culture від Google з’явився освітній-проєкт Do It, автором якого став відомий мистецтвознавець та куратор багатьох виставок по всьому світові Ганс-Ульріх Обріст. Протягом 27 років він збирав різноманітні поради та інструкції від діячів культури.

Усі тексти можна розмістити на одному аркуші, для цього Ганс-Ульріх Обріст навіть спеціально просив художників писати максимально стислі поради, щоб кожен міг ними скористатись у себе вдома.

Так на сайті можна знайти «рецепт витривалості» від сербської мисткині, що працює в жанрі перфомансу Марини Абрамович.

👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно 1

Щоправда, як саме зібрати «інгридієнти» невідомо

Також можна знайти інструкцію, як загадувати бажання від дружини Джона Ленона Йоко Оно.

👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно 2

Як зробити бажання про мир з вашими друзями

А художник та науковець Макс Хоукінс розповідає, як можна познайомити нових людей.

👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно 3

Якщо вам сильно не вистачає комунікації на самоізоляції

Читайте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням

Загалом на платформі є понад 500 різноманітних дописів. Мета всієї ідеї та проєкту полягає в тому, щоб люди не боялись експериментувати та знаходити щось нове для себе.

Також автори проєкту зазначають, що не треба сприймати буквально кожну пораду — це лише «арт-терапія», що дозволяє по-новому подивитись на світ.

Раніше ми вже писали👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно 4🎶 Фестиваль Plan B запускає онлайн-проєкт про соціальні інновації та нову музику, як фестиваль Plan B запускає онлайн-проєкт про соціальні інновації та нову музику.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: