Реклама

🍏 Apple планує випустити єдину підписку на свої сервіси — Apple One

Čytaty latynkoju
🍏 Apple планує випустити єдину підписку на свої сервіси — Apple One

Підписка Apple One

Нещодавно у коді програми Apple Music для пристроїв на базі Android (бета-версія 3.4.0) знайшли посилання на сервіс Apple One, про який вже давно ходять чутки. Очікується, що сервіс об’єднає одразу всі можливості компанії за однією підпискою.

Наразі компанія точно не підтвердила вихід єдиної підписки, однак є шанс, що можна буде дізнатись подробиці на презентації Apple, яка відбудеться вже на наступному тижні — 15 вересня. Також у Bloomberg раніше повідомляли, що пакет передплати може з’явитись цієї осені разом з виходом iPhone 12 — у середині жовтня.

Читайте також: 🤪 Netflix надав безкоштовний доступ до деяких фільмів та серіалів — без реєстрації

Що можна очікувати від сервісу

9to5mac повідомили, що єдина передплата може об’єднати усі сервіси Apple. Наразі вже є чотири стрімінгових платформи, ціна кожної складає 4,99$ на місяць за індивідуальною передплатою та 7,99$ для шести членів сім’ї. Також є знижки для студентів та різноманітні акції й пропозиції. Скористатись можна:

  • Apple Arcade — сервіс, що надає доступ до бібліотеки ігор без реклами
  • Apple Music — стрімінгова платформа для музики
  • Apple TV+ — на сервісі можна переглянути різноманітні фільми та серіали виробництва Apple, детально про платформу ми вже писали?Apple TV+ запустився 1 листопада. Що цікавого раніше
  • Apple News + — підбірка новин у світі. Сервіс не доступний в Україні, ціна в США складає 10$ на місяць

Наразі ще точно невідомо, яка саме буде ціна за Apple One. Однак є шанс, що будуть різноманітні тарифи, наприклад, лише на Apple Arcade та Apple Music. Це дозволить формувати підписку в залежності від інтересів користувачів.

Також ми вже раніше писали? Netflix зніме серіал за грою Resident Evil, як Netflix зніме серіал за грою Resident Evil.