👧🏻 Вийшов трейлер документальної стрічки про Ґрету Тунберг — I am Greta

Čytaty latynkoju
👧🏻 Вийшов трейлер документальної стрічки про Ґрету Тунберг — I am Greta

I am Greta

Стрімінговий сервіс Hulu опублікував трейлер документального фільму присвяченому 17-річній екоактивістці Ґреті Тунберг. Автором та режисером став Нейтан Гроссман, який супроводжував Тунберг на саміт ООН в США на парусному човні восени минулого року, про це повідомляє DTF.

Документальний фільм розповідатиме історію екоактивістки та її вплив на світ.

Читайте також: 🌍 WWF: за 50 років чисельність тварин зменшилася на 68%

I Am Greta базуватиметься на тому, як Ґрета Тунберг почала зі своїх протестів біля парламенту Швеції та стала символом безпеки про навколишнє середовище.

Нейтан Гроссман також зазначив, що стрічка буде наповнена смутком головної героїні, що стане основним лейтмотивом фільму.

Фільм розповідає про зростаючу прірву між руйнівним впливом від змін клімату та застереженнями вчених з одного боку, і діями світових лідерів — з іншого. Ґрета разом з іншими молодими людьми вимагають безпечного майбутнього і просять політиків прислухатися до вчених, але чують у відповідь лише порожні обіцянки.

Нейтан Гроссман, Режисер фільму

Очікується, що реліз I Am Greta відбудеться 13 листопада на сервісі Hulu.

Також ми вже раніше писали? Вчені навчились видобувати питну воду з морської — це може розв’язати проблему глобальної нестачі води, як вчені навчились видобувати питну воду з морської — це може розв’язати проблему глобальної нестачі води.