🎞 «Номери»: у листопаді вийде фільм за п’єсою Сенцова

Čytaty latynkoju
🎞 «Номери»: у листопаді вийде фільм за п’єсою Сенцова

Фільм Сенцова «Номери»

Як передає видання «#ШОТАМ» з посиланням на Крим.Реалії, 19 листопада у широкий прокат вийде фільм «Номери» за однойменною п’єсою режисера та письменника з Криму Олега Сенцова.

П’єса «Номери» була написана ще до ув’язнення Олега Сенцова в 2011 році. У 2018 році режисерка-постановниця Тамара Трунова поставила виставу за п’єсою.

Над фільмом працювали одразу два режисери — Олег Сенцов під час свого перебування у колонії та Ахтем Сеітаблаєв, який допоміг втілити задум у реальність. Продюсеркою фільму стала Ганна Паленчук.

Робочий процес Олег і Ахтем обговорювали в листах, яких, за словами Ганни, було більше сотні.

13 липня 2019 року на Одеському кінофестивалі пройшла презентація трейлера українського фільму за п’єсою «Номери». У лютому 2020 року в Берліні відбулась прем’єра фільму «Номери».

Також ми вже раніше писали? В Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли, як в Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я».

Читайте також: 🤓 Фотопроєкт: екскурсії на ВДНГ — дізнайтесь історію та таємниці Експоцентру 

П’єса «Хлібне перемир’я»

Цього року у письменника Сергія Жадана вийшло два нових твори — поетична збірка «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я». На основі другого твору планують поставити виставу у Київському театрі драми та комедії.

Очікується, що перші покази відбудуться 26-27 вересня цього року. Директором та художнім керівником вистави став Станіслав Жирков, а головною режисеркою Тамара Трунова.

Згодом на сайті театру обіцяють додати квитки на виставу.

Раніше ми вже писали??‍♂️ У Греції відкрився перший підводний музей, як у Греції відкрився перший підводний музей.