fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 В Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли

🎭 V Ukraїni postavljať p'jesu za tvorom Sergija Žadana «Hlibne peremyr'ja» — de ta koly
Переглянути виставу можна буде вже цієї осені.
Peregljanuty vystavu možna bude vže cijeї oseni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Пєса Хлібне перемиря. Цього року у письменника Сергія Жадана вийшло два нових твори — поетична збірка Список кораблів та пєса Хлібне перемиря. На основі другого твору планують поставити виставу у Київському театрі драми та комедії. Очікується, що перші покази відбудуться 26-27 вересня цього року. Директором та художнім керівником вистави став Станіслав Жирков, а головною режисеркою Тамара Трунова. Згодом на сайті театру обіцяють додати квитки на виставу. Читатйте також: 🏔 Фільм Захар Беркут покажуть в США та Канаді. Про пєсу. Це перший драматургічний твір письменника. Сюжет пєси відбувається влітку 2014 року на окупованій території. Всього твір розділяється на чотири дії, що відбуваються в одній локації — двоповерховому будинку, де по черзі збираються вісім персонажів. Всі люди мають різні переконання й були по різні боки, проте саме Хлібне перемиря обєднало їх разом, не дивлячись на їх розбіжності. Також ми вже раніше писали, як фільм-концерт проєкту Розділові виходить онлайн.
Реклама 👇 Замовити

П’єса «Хлібне перемир’я»

Цього року у письменника Сергія Жадана вийшло два нових твори — поетична збірка «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я». На основі другого твору планують поставити виставу у Київському театрі драми та комедії.

Очікується, що перші покази відбудуться 26-27 вересня цього року. Директором та художнім керівником вистави став Станіслав Жирков, а головною режисеркою Тамара Трунова.

🎭 В Україні поставлять п'єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир'я» — де та коли 1

Згодом на сайті театру обіцяють додати квитки на виставу.

Читайте також: 🏔 Фільм «Захар Беркут» покажуть в США та Канаді

Про п’єсу

Це перший драматургічний твір письменника. Сюжет п’єси відбувається влітку 2014 року на окупованій території. Всього твір розділяється на чотири дії, що відбуваються в одній локації — двоповерховому будинку, де по черзі збираються вісім персонажів.

🎭 В Україні поставлять п'єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир'я» — де та коли 2

Всі люди мають різні переконання й були по різні боки, проте саме «Хлібне перемир’я» об’єднало їх разом, не дивлячись на їх розбіжності.

Також ми вже раніше писали🎭 В Україні поставлять п'єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир'я» — де та коли 3🎼 Фільм-концерт проєкту «Розділові» виходить онлайн, як фільм-концерт проєкту «Розділові» виходить онлайн.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: