😲 Netflix знімає свій перший фільм в Україні

Čytaty latynkoju
😲 Netflix знімає свій перший фільм в Україні

Netflix в Україні

Як сьогодні повідомив міністр культури Олександр Ткаченко в своєму Facebook, стрімінговий сервіс вже почав процес зйомок нової стрічки. Очікується, що зйомки триватимуть до осені.

Згідно з повідомленням Олександра Ткаченка, за сюжетом це буде комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні, що відбуваються у Франції. Також вже відомо, що серед головних акторів можна буде побачити Жан-Клод Ван Дама («Кривавий спорт», «Кікбоксер») та Албана Іванова («Особливі», «Щасливчик»).

Читайте також: 😱 Фільми про епідемії: 8 порад з кіно про апокаліпсис

Продюсерами фільму стали Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві та Оліас Барко. Режисером — Девід Шарон, а оператором-постановником — Т’єррі Арбогаст.

Відповідальними за частину зйомок в Україні є міжнародна кінокомпанія Apple Tree та українська студія Star Media.

Ну що, тепер у українців є ще більше приводів оформити підписку на сервіс. Цікаво ж подивитися, як Україна перетвориться на Францію. Ну а ми разом з Жаном-Клодом тримаємо кулаки, щоб динаміка міжнародних зйомок у нас тільки зростала. Готові зустрічати зарубіжних кінопродюсерів!

Олександр Ткаченко, Міністр культури

Також міністр культури зазначив, що він дуже сподівається, що цей фільм також стане першим, який отримає рібейти — відшкодування державою 25% витрат на зйомку фільмів на території України.

Netflix отримав цьогоріч 160 номінацій на «Еммі» — це рекорд для сервісу. Читайте як сервіс відеопрокату лише за 20 років повністю змінив індустрію та став головним стрімінгом планети? Історія Netflix. Як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети.