🐺 Netflix розпочав роботу над приквелом «Відьмака» — The Witcher: Blood Origin

Čytaty latynkoju
🐺 Netflix розпочав роботу над приквелом «Відьмака» — The Witcher: Blood Origin

The Witcher: Blood Origin

Новий серіал від Netflix розповідатиме про походження цивілізації ельфів та її падіння після катаклізму «Кон’юнкції сфер».

У приквелі можна буде дізнатись, як саме потрапили люди до магічного світу та дізнатись історію походження відьмаків — найманих вбивць на монстрів.

Вже відомо, що The Witcher: Blood Origin зніматимуть у Великобританії й планують зробити шість епізодів.

Виконавчими продюсерами серіалу стануть Деклан де Барра («Відьмак», «Залізний кулак») та Лорен Шмідт-Гіссріх («Академія Амбрелла», «Шибайголова»). Точних деталей щодо складу акторів ще не має.

Протягом всього свого життя я був поціновувачем фентезі, тому я у захваті відтворити історію у The Witcher: Blood Origin. Ще з того часу, як я прочитав книги «Відьмака», мене постійно турбувало питання: яким саме був світ ельфів до катаклізму, коли з'явились люди? Мене завжди цікавили становлення та падіння цивілізацій, якими саме були наука, відкриття та розмаїття культури до падіння.

Деклан де Барра, Виконавчий продюсер The Witcher: Blood Origin

Автор серії книг «Відьмак» Анджей Сапковський стане креативним консультантом приквелу.  Письменник вже зазначив, що йому подобається ідея того, що книжковий світ розширюється і в ньому з’являються нові події.

Нещодавно Netflix анонсував? Netflix анонсував новий акторський склад другого сезону «Відьмака»: хто зіграє Ламберта та Ескеля новий акторський склад другого сезону «Відьмака».

Новий склад акторів

У новому сезоні ми побачимо сімох нових героїв.

Зокрема, з’явиться актор Крістофер Хівью, відомий як Тормунд з «Гри престолів». Він зіграє полумедведя-напівлева Нівеллена. У серії нарешті з’являться інші відьмаки. Ламберта зіграє Пол Бульон («Гострі картузи», «Патрік Мелроуз»). Коена — Ясен Атор, а Ескеля — Туе Ерстед Расмуссен.

Читайте також: 📺 Історія Netflix. Як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети

Крім того, в акторському складі другого сезону з’являться Аїша Фаб’єн Росс, яка зіграє чародійку Лідію ван Бредевоорт. Та Месія Сімсон — в ролі Францески Фіндабаір, могутньої ельфійської чародійки.

Прем’єра першого сезону фантастичного серіалу «Відьмак» за мотивами книг письменника Анджея Сапковського відбулася на стрімінговому сервісі Netflix 20 грудня 2019 року. Очікується, що другий сезон «Відьмака» буде доступний підписникам Netflix в 2021 році.

Другий сезон серіалу

Історія стане більш лінійною, оскільки перший сезон наблизився до об’єднання шляхів головних героїв. Крім цього, сюжет рухатиметься активніше, тому що взаємини між героями, які будувалися перший сезон, починають сильніше впливати на те, що відбувається у серіалі. Персонажі будуть частіше зустрічатися та взаємодіяти між собою.

Про що «Відьмак»

Анджей Сапковський створив цикл «Відьмак» у 1986 році. Дія відбувається в уявному світі, що нагадує середньовічну Європу, де, крім людей, існують інші раси, як-то ельфи чи краснолюди, а також страшні чудовиська і магія. У циклі розповідається про пригоди відьмака, мисливця на монстрів, Ґеральта — одного з останніх представників цього ордену, який намагається не втручатися в політичні конфлікти. Врешті, у намаганнях захистити Цірі, він також опиняється втягнутим у велике протистояння північних держав великій південній імперії.

Серія містить численні посилання на нашу реальність та проблеми, що з ними стикається сучасне суспільство: расизмом, гомофобією, корупцією, бюрократією тощо, а також чорним гумором і сатирою. Враховуючи, що автор надихався в роботі середньовічною та сучасною Польщею, що є близькою до нас країною, книги заслужили любов українських поціновувачів фентезі.

Загалом, перший сезон отримав різні відгуки. Дехто сварив його за нелінійність та неможливість зрозуміти сюжет без попереднього прочитання або проходження гри. Netflix навіть довелося опублікувати інфографіку з поясненнями таймлайну? Netflix пояснив таймлайн першого сезону серіалу «Відьмак»: інфографіка першого сезону серіалу.

Також, ми вже раніше писали? Netflix виклав відео з поясненнями про всіх монстрів першого сезону серіалу «Відьмак», як Netflix виклав відео з поясненнями про всіх монстрів першого сезону серіалу «Відьмак».