fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐺 Netflix пояснив таймлайн першого сезону серіалу «Відьмак»: інфографіка

🐺 Netflix pojasnyv tajmlajn peršogo sezonu serialu «Viďmak»: infografika
Перший сезон серіалу «Відьмак» містить серії, у яких сцени в рамках одного епізоду стосуються зовсім різних часових проміжків. Це трохи заплутало глядачів, тож Netflix опублікував пояснення, у який час відбуваються ключові події кожного з восьми епізодів
Peršyj sezon serialu «Viďmak» mistyť seriї, u jakyh sceny v ramkah odnogo epizodu stosujuťsja zovsim riznyh časovyh promižkiv. Ce trohy zaplutalo gljadačiv, tož Netflix opublikuvav pojasnennja, u jakyj čas vidbuvajuťsja ključovi podiї kožnogo z vośmy epizodiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інфографіка. Netflix опублікував офіційний таймлайн першого сезону серіалу Відьмак з поясненнями, у який час відбувають ключові події кожного з восьми епізодів. У деяких випадках сцени з однієї серії стосуються зовсім різних часових проміжків. У сюжеті серіалу також є помітні відмінності від оригіналу. Шоуранер Лорен Шмідт пояснила, що на асинхронні події авторів надихнув Дюнкерк Крістофера Нолана. Лінійність подій. Щодо другого сезону серіалу, то там історія буде більш лінійною, оскільки перший сезон наблизився до обєднання шляхів головних героїв. Про це Шмідт розповіла в інтервю порталу GamesRadar+. Сюжет буде рухатися вперед активніше, тому що всі взаємини між героями, які будувалися весь перший сезон, починають сильніше впливати на те, що відбувається. Персонажі почнуть частіше зустрічатися і взаємодіяти між собою. Нагадаємо, перші епізоди екранізації книг Анджея Сапковського вийшли на Netflix 20 грудня. Зйомки наступного сезону серіалу Відьмак мають розпочатися в Лондоні на початку 2020 року. Про серіал. Анджей Сапковський створив цикл Відьмак у 1986 році. Дія відбувається в уявному світі, що нагадує середньовічну Європу, де, крім людей, існують інші раси, як-то ельфи чи краснолюди, а також страшні чудовиська і магія. У циклі розповідається про пригоди відьмака, мисливця на монстрів, Ґеральта — одного з останніх представників цього ордену, який намагається не втручатися в політичні конфлікти. Врешті, у намаганнях захистити Цірі, він також опиняється втягнутим у велике протистояння північних держав великій південній імперії. Серія містить численні посилання на нашу реальність та проблеми, що з ними стикається сучасне суспільство: расизмом, гомофобією, корупцією, бюрократією тощо, а також чорним гумором і сатирою. Враховуючи, що автор надихався в роботі середньовічною та сучасною Польщею, що є близькою до нас країною, книги заслужили любов українських поціновувачів фентезі. Читайте також про те, що Netflix оголосив вакансію відьмака. Як влаштуватися (відео)
Реклама 👇 Замовити

Інфографіка

Netflix опублікував офіційний таймлайн першого сезону серіалу «Відьмак» з поясненнями, у який час відбувають ключові події кожного з восьми епізодів. У деяких випадках сцени з однієї серії стосуються зовсім різних часових проміжків.

У сюжеті серіалу також є помітні відмінності від оригіналу. Шоуранер Лорен Шмідт пояснила, що на асинхронні події авторів надихнув «Дюнкерк» Крістофера Нолана.

Відьмак

Лінійність подій

Щодо другого сезону серіалу, то там історія буде більш лінійною, оскільки перший сезон наблизився до об’єднання шляхів головних героїв. Про це Шмідт розповіла в інтерв’ю порталу GamesRadar+.

Сюжет буде рухатися вперед активніше, тому що всі взаємини між героями, які будувалися весь перший сезон, починають сильніше впливати на те, що відбувається. Персонажі почнуть частіше зустрічатися і взаємодіяти між собою.

Нагадаємо, перші епізоди екранізації книг Анджея Сапковського вийшли на Netflix 20 грудня. Зйомки наступного сезону серіалу «Відьмак» мають розпочатися в Лондоні на початку 2020 року.

Відьмак, серіал від Netflix

Про серіал

Анджей Сапковський створив цикл «Відьмак» у 1986 році. Дія відбувається в уявному світі, що нагадує середньовічну Європу, де, крім людей, існують інші раси, як-то ельфи чи краснолюди, а також страшні чудовиська і магія. У циклі розповідається про пригоди відьмака, мисливця на монстрів, Ґеральта — одного з останніх представників цього ордену, який намагається не втручатися в політичні конфлікти. Врешті, у намаганнях захистити Цірі, він також опиняється втягнутим у велике протистояння північних держав великій південній імперії.

Серія містить численні посилання на нашу реальність та проблеми, що з ними стикається сучасне суспільство: расизмом, гомофобією, корупцією, бюрократією тощо, а також чорним гумором і сатирою. Враховуючи, що автор надихався в роботі середньовічною та сучасною Польщею, що є близькою до нас країною, книги заслужили любов українських поціновувачів фентезі.

Читайте також про те, що Netflix оголосив🐺 Netflix пояснив таймлайн першого сезону серіалу «Відьмак»: інфографіка 1🐺 Netflix оголосив вакансію відьмака. Як влаштуватися (відео) вакансію відьмака. Як влаштуватися (відео)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: