«Мої думки тихі» на HBO Europe
Дебют режисера Антоніо Лукіча тепер можна буде переглянути на одному з найбільших стримінгових сервісів — HBO Europe.
До цього стрічку вже показували за кордоном, про що ми писали? «Мої думки тихі» вийшов у білоруський прокат — перший фільм українською мовою раніше.
Про фільм
«Мої думки тихі» — свіжа і винахідлива комедія, заснована на реальних подіях.
Головний герой — звукорежисер Вадим, який працює на фрілансі. Одного разу він отримує пропозицію від канадського замовника — записати голоси закарпатських тварин. Це його шанс переїхати до Канади.
![](https://static.nachasi.com/wp-content/uploads/2020/03/Snymok-ekrana-2020-03-03-v-10.38.05.png)
У рідне Закарпаття за збігом обставин Вадим вирушає з матір’ю, що перетворює робочу поїздку на справжнє випробування для хлопця.
В основу сюжету покладена реальна історія друга режисера, який їздив з батьком у подорожі, де записував голоси тварин.
Також в одному з інтерв’ю режисер зазначив, що стрічка — це результат його спостережень за сучасним поколінням фрілансерів.
Чому варто дивитися
Глядачі та критики часто у своїх відгуках радять піти на фільм разом із мамою, щоб подивитися з нового боку на стосунки з батьками. Крім цього, роль матері зіграла неперевершена Ірма Вітовська, якій вдалося чудово передати переживання самотньої жінки.
![](https://static.nachasi.com/wp-content/uploads/2020/03/Snymok-ekrana-2020-03-03-v-10.36.24.png)
Загалом, багато глядачів відзначають, що це фільм про життя та про стосунки батьків та дітей. Багато моментів у «Мої думки тихі» відгукнуть кожному та супроводяться коментарями: «Це було і у моєму житті».
Нагороди
Картину «Мої думки тихі» в 2019 році на кінофестивалі в Карлових Варах нагородили призом «На Схід від Заходу».
На кінофестивалі в Одесі стрічка отримала приз у номінації «Найкращий український повнометражний фільм», премію за кращу жіночу роль та приз глядацьких симпатій.
Також ми вже раніше писали? «Носоріг»: зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени, як зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени.