fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎥 «Носоріг»: зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

🎥 «Nosorig»: zjomky novogo fiľmu Olega Sencova rozpočnuťsja voseny
Фільм створюється у копродукції України, Німеччини та Польщі. Загальний бюджет становить 1,65 млн євро.
Fiľm stvorjujeťsja u koprodukciї Ukraїny, Nimeččyny ta Poľšči. Zagaľnyj bjudžet stanovyť 1,65 mln jevro.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Носоріг Олега Сенцова. Рада з державної підтримки кінематографії ухвалила рішення щодо підтримки проєкту кримінальної драми Олега Сенцова Носоріг. Початок зйомок заплановано на осінь 2020 року. Проєкт Носоріг є переможцем конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно 2012 року, і отримав головні премії індустріальних секцій кінофестивалів у Софії, Єревані та Одесі. Носоріг – кримінальна драма, події якої розгортаються в Україні в 90-ті роки. Це епоха, яка нас усіх змінила (...). В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе.. Олег Сенцов. Режисер. Читатйте також: 🎭 В Україні поставлять пєсу за твором Сергія Жадана Хлібне перемиря — де та коли. Українську сторону проєкту представляють компанії Край кінема, заснована Олегом Сенцовим у 2008 році, та Артхаус Трафік. Польські партнери — Apple Film Production — вже працювали з Олегом Сенцовим над створенням фільму Номери, прем‘єра якого відбулася на Берлінському фестивалі цього року. Фінансування від Державного агентства України з питань кіно складає 50 відсотків бюджету фільму Носоріг. До цього проєкт Олега Сенцова отримав фінансову підтримку від німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg і Польського кіноінституту. Також ми вже раніше писали, як УКФ розпочав дослідження музичної індустрії в Україні.
Реклама 👇 Замовити

«Носоріг» Олега Сенцова

Рада з державної підтримки кінематографії ухвалила рішення щодо підтримки проєкту кримінальної драми Олега Сенцова «Носоріг». Початок зйомок заплановано на осінь 2020 року.

Проєкт «Носоріг» є переможцем конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно 2012 року, і отримав головні премії індустріальних секцій кінофестивалів у Софії, Єревані та Одесі.

«Носоріг» – кримінальна драма, події якої розгортаються в Україні в 90-ті роки. Це епоха, яка нас усіх змінила (...). В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе.

Олег Сенцов, Режисер
Читайте також: 🎭 В Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли

Українську сторону проєкту представляють компанії «Край кінема», заснована Олегом Сенцовим у 2008 році, та «Артхаус Трафік».

Польські партнери — Apple Film Production — вже працювали з Олегом Сенцовим над створенням фільму «Номери», прем‘єра якого відбулася на Берлінському фестивалі цього року.

Фінансування від Державного агентства України з питань кіно складає 50 відсотків бюджету фільму «Носоріг». До цього проєкт Олега Сенцова отримав фінансову підтримку від німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg і Польського кіноінституту.

🎥 «Носоріг»: зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени 1

Також ми вже раніше писали🎥 «Носоріг»: зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени 2🎶 УКФ розпочав дослідження музичної індустрії в Україні, як УКФ розпочав дослідження музичної індустрії в Україні.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: