👨🏼‍💻 В Україні відбудеться онлайн-конференція CASES про трансформації бізнесу, кризовий менеджмент та комунікації

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 В Україні відбудеться онлайн-конференція CASES про трансформації бізнесу, кризовий менеджмент та комунікації

Онлайн-конференція CASES

На онлайн-конференції CASES: Marketing, Strategy & PR зберуться представники бізнесів, креативних організацій та державних інститутів, щоб поділитись досвідом кризового менеджменту, бізнес-перетворень та налагодження роботи в умовах, коли рідкісними стали не чорні, а білі лебеді.

У програмі передбачено кілька секцій:

  • Коронакриза: поточний стан речей та попередні прогнози — Економіка в цілому та економіка креативна, як окремий її сегмент.
  • Кризовий менеджмент. Комунікації — Як креативні компанії проходять кризу, які стратегії застосовують зараз, які комунікації для бізнесу клієнтів радять.
  • Трансформації — Неминуча цифровізація всього (медицини, бізнесу, держави), зміна бізнес-парадигм, впровадження нових підходів та практик.
  • Стратегії розвитку — Панельна дискусія: що слід робити креативним компаніям, які напрямки розвивати та до яких викликів готуватись.

Читайте також: 🏦 «Відкритий банкінг»: особливості законопроєкту про платіжні послуги та що він передбачає

Наразі серед учасників програми: фахівці з Міністерства цифрової трансформації України, Планета Кіно, Нової Пошти, Uklon, MEGOGO, CASES, міжнародної брендингової компанії Prophet, Fedoriv Group, Aimbulance, Sasquatch Digital, Havas Digital Kyiv, Postmen, Klitschko Foundation. Інформація щодо доповідачів оновлюється.

Реєстрація та детальна інформація доступна на сторінці заходу.

Також ми вже раніше писали?️ Чому онлайн-заходи при всіх їхніх плюсах не замінять офлайн, чому онлайн-заходи при всіх їхніх плюсах не замінять офлайн.