⚔️ Assassin’s Creed Valhalla — Ubisoft показали перший тизер нової гри

Čytaty latynkoju
⚔️ Assassin’s Creed Valhalla — Ubisoft показали перший тизер нової гри

Assassin’s Creed Valhalla

Сьогодні компанія Ubisoft представила перший тизер нової частини з серії ігор Assassin’s Creed.

Нова гра присвячена скандинавській міфології та нордичній тематиці, а сюжет базується на історії асассина та за сумісництвом вікінга, котрий веде свою війну проти королівств тогочасної Британії.

Раніше компанія зробила анонс першого офіційного арту гри. Його намалював у 8-годинній прямій трансляції відомий ілюстратор BossLogicВідео створення арту доступно у записі.

Арт Assassin’s Creed Valhalla від BossLogic

Читайте також: 👾 У що пограти в карантин: 5 відеоігор, які дадуть надію на краще під час пандемії

З самого арту вже можна побачити, що в грі залишаться найкращі механіки з колишніх ігор серії Assassin’s Creed. Драккар з лівого боку може означати, що буде можливість робити набіги на міста та селища, а ворон може виконувати схожу функцію з минулої частини Odyssey— політ птиці дозволяє відмічати ворогів з висоти та допомагає в битвах.

Також можна побачити, що можливі будуть масові баталії. Цілком можливо, що можна буде подорожувати по територіям країн Скандинавії — Норвегії, Данії та Швеції. Хоча основна дія, за заявою розробників, відбуватиметься в Англії.

До того ж варто зазначити, що головний герой гри тримає в руках не  тільки звичні кинджали ассасинів, а й сокиру, що є більш притаманним видом зброї саме для вікінгів — це може означати, що можна очікувати на окремий різновид братерства асассинів-вікінгів.


Згідно з інформацією сайту Ubisoft, також можна буде зробити своє поселення, котре потім можна розвивати та будувати різноманітні споруди. Востаннє в серії така можливість була в Assassin’s Creed: Black Flag, дія якої відбувалася на островах Карибського басейну.

Над розробкою одночасно працювало 14 різних компаній зі всього світу, а знайти підказку до нової тематики гри можна було в іншій грі від Ubisoft — The Division 2.

Пасхалка в The Division 2

Очікувати на вихід нової гри можна вже цієї осені, до святкового сезону у США, який починається з Дня подяки — четвертого четверга листопада. Ціна за Assassin’s Creed Valhalla стартуватимє від $59,99. Сама гра буде доступна на Play Station 4, Play Station 5, Xbox X, Xbox One, Stadia та ПК ексклюзивно в Epic Games Store.

Також ми раніше писали? Sony анонсували дату виходу The Last of Us Part ll, як Sony анонсували дату виходу The Last of Us Part ll.