😱 На відео до гри Harry Potter: Wizards Unite засвітився НСК «Олімпійський»

Čytaty latynkoju
😱 На відео до гри Harry Potter: Wizards Unite засвітився НСК «Олімпійський»

Відео Harry Potter: Wizards Unite 

Новий промо-ролік виклали розробники гриНова гра у доповненій реальності: замість покемонів буде Гаррі Поттер за мотивами всесвіту Гаррі Поттера. На ньому біля київського НСК «Олімпійський» з’являється триголовий собака і намагається влізти у вантажівку.

Гра у світі Гаррі Поттера від студії Niantic вийшла у Австралії та Нової Зеландії, пізніше вона стане доступною для інших країн. Вона називається Harry Potter: Wizards Unite.

Що буде у грі

За сюжетом, у чарівному світі сталася катастрофа, через яку у світ звичайних людей (маглів) почали потрапляти чарівні предмети та істоти. Гравці повинні взяти на себе роль членів спеціального загону Міністерства магії та зберегти магічні секрети.

 

Читайте також: Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон

Все виглядає майже як в Pokemon Go: на карті з’являються «магічні сліди». Вони приводять гравця до зачарованих місць, артефактів і чарівних створінь.

Взаємодіяти з ними можна за допомогою заклинань. Щоб ними скористатися, потрібно за допомогою жестів зобразити спеціальні символи на екрані. Є у Wizards Unite і вороги, на зразок дементорів і смертежерів.

Творці також обіцяють доступ до локацій із книг, зустрічі з відомими персонажами, варити чарівні зілля, групові завдання та багато іншого.

harry potter: wizards unite

Повторити досягнення

Історію шаленого успіху Pokemon Go знають всі. За місяць 30 мільйонів гравців принесли Niantic $35 млн, а пригоди користувачів на вулицях захлеснули стрічки соціальних мереж.

Читайте також: Booking.com випустив додаток-аналог Pokemon GO, але для мандрівників

Левову частку успіху застосунок завдячує можливості побачити улюблених персонажів наживо. Для цього потрібен лише смартфон. Це був перший надуспішний приклад застосунку доповненої реальності на телефонах. Згодом відвідуваність гри скоротилася, але не через конкурентів. Просто контент себе вичерпав.

Скоро ми дізнаємося, чи зможе «Гаррі Поттер» досягти подібного успіху. І головне – залишитися на вершині.

Wizards Unite доступна на iOS і Android.