Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нова гра у доповненій реальності: замість покемонів буде Гаррі Поттер

Nova gra u dopovnenij reaľnosti: zamisť pokemoniv bude Garri Potter

До кінця цього року розробники Pokemon Go випустять мобільну AR-гру за світом Гаррі Поттера. На гравців чекають заклинання, зіллєваріння, битви з дементорами та смертежерами.
Do kincja ćogo roku rozrobnyky Pokemon Go vypustjať mobiľnu AR-gru za svitom Garri Pottera. Na gravciv čekajuť zaklynannja, zilljevarinnja, bytvy z dementoramy ta smertežeramy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гра у світі Гаррі Поттера від студії Niantic вийде вже цього року. Вона буде називатися Harry Potter: Wizards Unite. За сюжетом, у чарівному світі сталася катастрофа, через яку у світ звичайних людей (маглів) почали потрапляти чарівні предмети та істоти. Гравці повинні взяти на себе роль членів спеціального загону Міністерства магії та зберегти магічні секрети.   Насправді все буде виглядати майже як в Pokemon Go: на карті будуть зявлятися магічні сліди. Вони приведуть гравця до зачарованих місць, артефактів і чарівних створінь. Взаємодіяти з ними можна за допомогою заклинань. Щоб ними скористатися, потрібно за допомогою жестів зобразити спеціальні символи на екрані. Будуть у Wizards Unite і вороги, на зразок дементорів і смертежерів. Творці також обіцяють доступ до локацій із книг, зустрічі з відомими персонажами, варити чарівні зілля, групові завдання та багато іншого. Історію шаленого успіху Pokemon Go знають всі. За місяць 30 мільйонів гравців принесли Niantic $35 млн, а пригоди користувачів на вулицях захлеснули стрічки соціальних мереж. Левову частку успіху застосунок завдячує можливості побачити улюблених персонажів наживо. Для цього потрібен лише смартфон. Це був перший надуспішний приклад застосунку доповненої реальності на телефонах. Згодом відвідуваність гри скоротилася, але не через конкурентів. Просто контент себе вичерпав. Скоро ми дізнаємося, чи зможе Гаррі Поттер досягти подібного успіху. І головне – залишитися на вершині. Коли вийде гра. Niantic не повідомив точної дати виходу гри. Відомо тільки те, що вона зявиться до кінця цього року. Wizards Unite буде доступна на iOS і Android.

Гра у світі Гаррі Поттера від студії Niantic вийде вже цього року. Вона буде називатися Harry Potter: Wizards Unite.

Що буде у грі

За сюжетом, у чарівному світі сталася катастрофа, через яку у світ звичайних людей (маглів) почали потрапляти чарівні предмети та істоти. Гравці повинні взяти на себе роль членів спеціального загону Міністерства магії та зберегти магічні секрети.

Нова гра у доповненій реальності: замість покемонів буде Гаррі Поттер 1

 

Читайте також: Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон

Насправді все буде виглядати майже як в Pokemon Go: на карті будуть з’являтися «магічні сліди». Вони приведуть гравця до зачарованих місць, артефактів і чарівних створінь.

Взаємодіяти з ними можна за допомогою заклинань. Щоб ними скористатися, потрібно за допомогою жестів зобразити спеціальні символи на екрані. Будуть у Wizards Unite і вороги, на зразок дементорів і смертежерів.

Творці також обіцяють доступ до локацій із книг, зустрічі з відомими персонажами, варити чарівні зілля, групові завдання та багато іншого.

Нова гра у доповненій реальності: замість покемонів буде Гаррі Поттер 3

Повторити досягнення

Історію шаленого успіху Pokemon Go знають всі. За місяць 30 мільйонів гравців принесли Niantic $35 млн, а пригоди користувачів на вулицях захлеснули стрічки соціальних мереж.

Читайте також: Booking.com випустив додаток-аналог Pokemon GO, але для мандрівників

Левову частку успіху застосунок завдячує можливості побачити улюблених персонажів наживо. Для цього потрібен лише смартфон. Це був перший надуспішний приклад застосунку доповненої реальності на телефонах. Згодом відвідуваність гри скоротилася, але не через конкурентів. Просто контент себе вичерпав.

Скоро ми дізнаємося, чи зможе «Гаррі Поттер» досягти подібного успіху. І головне – залишитися на вершині.

Нова гра у доповненій реальності: замість покемонів буде Гаррі Поттер 5

Коли вийде гра

Niantic не повідомив точної дати виходу гри. Відомо тільки те, що вона з’явиться до кінця цього року. Wizards Unite буде доступна на iOS і Android.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: