Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон

Čytaty latynkoju
Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон

У Google є прекрасна ініціатива – Google Arts & Culture, в рамках якої вони публікують твори мистецтва у відкритому доступі. Наприклад, там ви зможете знайти майже будь-яку картину будь-якого художника та все про неї дізнатися.

Цього разу Google скооперувалися з центром ядерних досліджень CERN (саме вони створили Великий адронний колайдер, і хочуть будувати новий). Разом вони випустили новий застосунок.

Big Bang AR не тільки розповість вам історію Всесвіту від моменту його народження до наших часів, використовуючи всі наукові відкриття, зроблені людством.

За допомогою камери вашого смартфону та технології доповненої реальності, ви зможете буквально доторкнутися до зірок руками і навіть зробити зіркове селфі.

Поринути в атмосферу відкритого космосу вам допоможе неземний голос Тільди Свінтон. 

Пориньте у космос, не виходячи з кімнати


Хто така Тільда Свінтон?

Цю актрису ви знаєте за фільмами «Доктор Стрендж» (там вона грала Прадавню), «Готель «Гранд Будапешт» (Мадам Д), а також авторському хорору «Суспірія» (мадам Бланш) і багатьма іншими. Вона запам’ятовується характерною зовнішністю, містичними образами та космічним голосом – саме тому це найкращий можливий вибір для такого застосунку.

Завантажити застосунок можна для iOS та Android.