Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки

Čytaty latynkoju
Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки

За 9 місяців 2018 року доходи від продажу техніки та електроніки становлять 64,4 млрд грн. Про це свідчать дані дослідження «GfK Україна».

В якому сегменті найбільші продажі

За III квартал 2018 року продажі гаджетів, побутової техніки та електроніки в нашій країні впевнено зростають. Сектор «Телеком» продемонстрував найбільший приріст у гривні і склав 9,2 млрд грн. Це — на 37,7% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У відсотковому співвідношенні лідером у цьому кварталі став сектор «Побутова електроніка» зі зростанням у 47,3%.

Як зазначено в дослідженні, в цілому український ринок побутової техніки та електроніки продовжує демонструвати стрімкий ріст. Єдина категорія, де продажі скорочуються — фотоапарати та супутня техніка.

  • Найбільший прибуток українські ритейлери отримують від продажу телекомунікаційного обладнання.  За 9 місяців виручка склала майже 23,4 млрд грн – більше третини загального доходу компаній цієї сфери, що склала з початку року 64,4 млрд грн.
  • Другий за виручкою сегмент – «Інформаційні технології»;
  • Третій – «Велика побутова техніка».

Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідженняУкраїнські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідженняУкраїнські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідження

До речі, в попередньому дослідженні GfK, компанія представилаGfk оприлюднила показники «Чорної п’ятниці» для українського ритейлу аналітику, присвячену тижню розпродажів у «Чорну П’ятницю».