fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Gfk оприлюднила показники «Чорної п’ятниці» для українського ритейлу

Gfk opryljudnyla pokaznyky «Čornoї p’jatnyci» dlja ukraїnśkogo rytejlu
Дослідницька компанія GfK Ukraine представила аналітику, присвячену тижню розпродажів у «Чорну п’ятницю». Як наголошується в доповіді, за 19-25 листопада продажі побутової техніки та електроніки в Україні стали найбільшими за весь період проведення щотижневого дослідження Point of Sales Tracking GfK Ukraine
Doslidnyćka kompanija GfK Ukraine predstavyla analityku, prysvjačenu tyžnju rozprodaživ u «Čornu p’jatnycju». Jak nagološujeťsja v dopovidi, za 19-25 lystopada prodaži pobutovoї tehniky ta elektroniky v Ukraїni staly najbiľšymy za veś period provedennja ščotyžnevogo doslidžennja Point of Sales Tracking GfK Ukraine
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За інформацією RAU, у порівнянні з 2017-м продажі зросли на 50%, а в деяких категоріях збільшилися більш ніж удвічі. У грошовому вираженні за тиждень ритейлери наторгували на 1,6 млрд грн. Це на 146% більше, ніж за попередній тиждень (12-18 листопада). Популярні категорії товарів. Цього року тиждень розпродажів виявився майже на 50% успішніше, ніж у 2017. Найпопулярніший товар на ринку – смартфони. Вони показали зростання продажів на 108% в порівнянні з попереднім тижнем. В той час як в минулому році – всього на 50%. В середньому, ціна кожної окремої моделі смартфона зменшилася на 6% щодо попереднього тижня. Ринок телевізорів, який в 2017 році в тиждень Чорної п’ятниці показав найбільше зростання (171%), в цьому році також став лідером – 261% щодо попереднього тижня, а відносно минулого року – на 60%. Найпопулярніша модель тижня продавалася в середньому зі знижкою 16%, а найбільші знижки становили близько 25%. Продажі холодильників виросли на 219% (в порівнянні з попереднім тижнем). Українці купили втричі більше холодильників, ніж на попередньому тижні. Реальне середнє зниження ціни найпопулярнішої моделі тижня склало 12%, інших популярних моделей – 10%. Пральних машин в тиждень Чорної п’ятниці також було куплено майже втричі більше, ніж на попередньому тижні. Темп зростання в грошах склав 168%, а найпопулярніша модель продавалася зі знижкою 14%. Серед техніки для дому зростання на 169% в порівнянні з попереднім тижнем продемонстрували пилососи. Зниження ціни на популярну модель склало 25%, реальне середнє зниження ціни на бестселери тижня досягало 43%. На ринку ноутбуків спостерігалося зростання продажів на 82% в грошах і майже подвійне зростання в натуральному вимірі. Середнє зниження ціни на найпопулярнішу модель тижня Чорної п’ятниці склало 6%, найбільше – 23%. Незважаючи на рекордну успішність Чорної п’ятниці, ці кілька днів акційною активності не змогли компенсувати уповільнення попиту в попередні 4-5 тижнів осені , – коментують аналітики GfK. Нагадаємо, повнішу картину того, як проходила Чорна п’ятниця в Україні, які результати отримали ритейлери і на скільки просіли продажі в різних сегментах напередодні розпродажів — можна побачити в нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

За інформацією RAU, у порівнянні з 2017-м продажі зросли на 50%, а в деяких категоріях збільшилися більш ніж удвічі. У грошовому вираженні за тиждень ритейлери наторгували на 1,6 млрд грн. Це на 146% більше, ніж за попередній тиждень (12-18 листопада).

Популярні категорії товарів

Цього року тиждень розпродажів виявився майже на 50% успішніше, ніж у 2017. Найпопулярніший товар на ринку – смартфони. Вони показали зростання продажів на 108% в порівнянні з попереднім тижнем. В той час як в минулому році – всього на 50%. В середньому, ціна кожної окремої моделі смартфона зменшилася на 6% щодо попереднього тижня.

Ринок телевізорів, який в 2017 році в тиждень «Чорної п’ятниці» показав найбільше зростання (171%), в цьому році також став лідером – 261% щодо попереднього тижня, а відносно минулого року – на 60%. Найпопулярніша модель тижня продавалася в середньому зі знижкою 16%, а найбільші знижки становили близько 25%.

Продажі холодильників виросли на 219% (в порівнянні з попереднім тижнем). Українці купили втричі більше холодильників, ніж на попередньому тижні. Реальне середнє зниження ціни найпопулярнішої моделі тижня склало 12%, інших популярних моделей – 10%.

Пральних машин в тиждень «Чорної п’ятниці» також було куплено майже втричі більше, ніж на попередньому тижні. Темп зростання в грошах склав 168%, а найпопулярніша модель продавалася зі знижкою 14%.

Серед техніки для дому зростання на 169% в порівнянні з попереднім тижнем продемонстрували пилососи. Зниження ціни на популярну модель склало 25%, реальне середнє зниження ціни на бестселери тижня досягало 43%.

На ринку ноутбуків спостерігалося зростання продажів на 82% в грошах і майже подвійне зростання в натуральному вимірі. Середнє зниження ціни на найпопулярнішу модель тижня «Чорної п’ятниці» склало 6%, найбільше – 23%.

Незважаючи на рекордну успішність «Чорної п’ятниці», ці кілька днів акційною активності не змогли компенсувати уповільнення попиту в попередні 4-5 тижнів осені », – коментують аналітики GfK.

Нагадаємо, повнішу картину того, як проходилаGfk оприлюднила показники «Чорної п’ятниці» для українського ритейлу 1Як пройшла «Чорна п’ятниця» для українських ритейлерів — підсумки «Чорна п’ятниця» в Україні, які результати отримали ритейлери і на скільки просіли продажі в різних сегментах напередодні розпродажів — можна побачити в нашому матеріалі.

Теґи: цифра дня
Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: