Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Gfk оприлюднила показники «Чорної п’ятниці» для українського ритейлу

Gfk opryljudnyla pokaznyky «Čornoї p’jatnyci» dlja ukraїnśkogo rytejlu

Дослідницька компанія GfK Ukraine представила аналітику, присвячену тижню розпродажів у «Чорну п’ятницю». Як наголошується в доповіді, за 19-25 листопада продажі побутової техніки та електроніки в Україні стали найбільшими за весь період проведення щотижневого дослідження Point of Sales Tracking GfK Ukraine
Doslidnyćka kompanija GfK Ukraine predstavyla analityku, prysvjačenu tyžnju rozprodaživ u «Čornu p’jatnycju». Jak nagološujeťsja v dopovidi, za 19-25 lystopada prodaži pobutovoї tehniky ta elektroniky v Ukraїni staly najbiľšymy za veś period provedennja ščotyžnevogo doslidžennja Point of Sales Tracking GfK Ukraine
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За інформацією RAU, у порівнянні з 2017-м продажі зросли на 50%, а в деяких категоріях збільшилися більш ніж удвічі. У грошовому вираженні за тиждень ритейлери наторгували на 1,6 млрд грн. Це на 146% більше, ніж за попередній тиждень (12-18 листопада). Популярні категорії товарів. Цього року тиждень розпродажів виявився майже на 50% успішніше, ніж у 2017. Найпопулярніший товар на ринку – смартфони. Вони показали зростання продажів на 108% в порівнянні з попереднім тижнем. В той час як в минулому році – всього на 50%. В середньому, ціна кожної окремої моделі смартфона зменшилася на 6% щодо попереднього тижня. Ринок телевізорів, який в 2017 році в тиждень Чорної п’ятниці показав найбільше зростання (171%), в цьому році також став лідером – 261% щодо попереднього тижня, а відносно минулого року – на 60%. Найпопулярніша модель тижня продавалася в середньому зі знижкою 16%, а найбільші знижки становили близько 25%. Продажі холодильників виросли на 219% (в порівнянні з попереднім тижнем). Українці купили втричі більше холодильників, ніж на попередньому тижні. Реальне середнє зниження ціни найпопулярнішої моделі тижня склало 12%, інших популярних моделей – 10%. Пральних машин в тиждень Чорної п’ятниці також було куплено майже втричі більше, ніж на попередньому тижні. Темп зростання в грошах склав 168%, а найпопулярніша модель продавалася зі знижкою 14%. Серед техніки для дому зростання на 169% в порівнянні з попереднім тижнем продемонстрували пилососи. Зниження ціни на популярну модель склало 25%, реальне середнє зниження ціни на бестселери тижня досягало 43%. На ринку ноутбуків спостерігалося зростання продажів на 82% в грошах і майже подвійне зростання в натуральному вимірі. Середнє зниження ціни на найпопулярнішу модель тижня Чорної п’ятниці склало 6%, найбільше – 23%. Незважаючи на рекордну успішність Чорної п’ятниці, ці кілька днів акційною активності не змогли компенсувати уповільнення попиту в попередні 4-5 тижнів осені , – коментують аналітики GfK. Нагадаємо, повнішу картину того, як проходила Чорна п’ятниця в Україні, які результати отримали ритейлери і на скільки просіли продажі в різних сегментах напередодні розпродажів — можна побачити в нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

За інформацією RAU, у порівнянні з 2017-м продажі зросли на 50%, а в деяких категоріях збільшилися більш ніж удвічі. У грошовому вираженні за тиждень ритейлери наторгували на 1,6 млрд грн. Це на 146% більше, ніж за попередній тиждень (12-18 листопада).

Популярні категорії товарів

Цього року тиждень розпродажів виявився майже на 50% успішніше, ніж у 2017. Найпопулярніший товар на ринку – смартфони. Вони показали зростання продажів на 108% в порівнянні з попереднім тижнем. В той час як в минулому році – всього на 50%. В середньому, ціна кожної окремої моделі смартфона зменшилася на 6% щодо попереднього тижня.

Ринок телевізорів, який в 2017 році в тиждень «Чорної п’ятниці» показав найбільше зростання (171%), в цьому році також став лідером – 261% щодо попереднього тижня, а відносно минулого року – на 60%. Найпопулярніша модель тижня продавалася в середньому зі знижкою 16%, а найбільші знижки становили близько 25%.

Продажі холодильників виросли на 219% (в порівнянні з попереднім тижнем). Українці купили втричі більше холодильників, ніж на попередньому тижні. Реальне середнє зниження ціни найпопулярнішої моделі тижня склало 12%, інших популярних моделей – 10%.

Пральних машин в тиждень «Чорної п’ятниці» також було куплено майже втричі більше, ніж на попередньому тижні. Темп зростання в грошах склав 168%, а найпопулярніша модель продавалася зі знижкою 14%.

Серед техніки для дому зростання на 169% в порівнянні з попереднім тижнем продемонстрували пилососи. Зниження ціни на популярну модель склало 25%, реальне середнє зниження ціни на бестселери тижня досягало 43%.

На ринку ноутбуків спостерігалося зростання продажів на 82% в грошах і майже подвійне зростання в натуральному вимірі. Середнє зниження ціни на найпопулярнішу модель тижня «Чорної п’ятниці» склало 6%, найбільше – 23%.

Незважаючи на рекордну успішність «Чорної п’ятниці», ці кілька днів акційною активності не змогли компенсувати уповільнення попиту в попередні 4-5 тижнів осені », – коментують аналітики GfK.

Нагадаємо, повнішу картину того, як проходила «Чорна п’ятниця» в Україні, які результати отримали ритейлери і на скільки просіли продажі в різних сегментах напередодні розпродажів — можна побачити в нашому матеріалі.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: