Kyiv Post визначив 30 впливових українців віком до 30 років

Čytaty latynkoju
Kyiv Post визначив 30 впливових українців віком до 30 років

Серед отримувачів нагороди за 2018 рік — срібний призер Олімпіади-2016 Жан Беленюк, дизайнер Руслан Багінський, засновник медіапроекту The Ukrainians Тарас Прокопишин, солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька, вчитель та лауреат Global Teacher Prize-2018 Олександр Жук, засновник пекарні Good Bread from Good PeopleОдин день із незвичною пекарнею Good Bread From Good People Владислав Малащенко та письменник Мирослав Лаюк. Повний перелік володарів премії оприлюднено на сайті.

Хто з українців відмовився від винагороди

Троє лауреатів зі списку Top 30 Under 30 відмовились від нагород, інформує «The Village Україна». Це — Юрій Дидула, що займається відбудовою зруйнованих міст на Донбасі, та Владислав Грезєв і Віталій Устименко, які входять до оргкомітету громадського руху «Хто вбив Катю Гандзюк?»​. Переможці не прийняли нагороду, зокрема через те, що партнером відзнаки є Фонд Віктора Пінчука. «Наші цінності з цінностями Віктора Пінчука не збігаються. Ми будуємо іншу Україну», – пояснив Дидула в коментарі для «Радіо Свобода». Також від фізичної нагороди відмовився CEO The Ukrainians Тарас ПрокопишинТарас Прокопишин, The Ukrainians: «Починали з того, що інвестували власні стипендії»: «Через повагу до Kyiv Post та усієї команди The Ukrainians я приймаю цю нагороду, але не фізично». Раніше Фонд Віктора Пінчука вже ставав об’єктом репутаційної критики через проект «Нові лідери» на українському телебаченні. Низка представників ЗМІ, громадських активістів та публічних персон вважають зятя екс-президента України причетним до корупції та маніпуляцій свободою слова в період «нульових», а його благочинні чи медійні й кураторські ініціативи — прикриттям.

Раніше ми інформувалиНазвано найпопулярніші Google-запити українців за 2018 рік про найпопулярніші запити українців в інтернеті за 2018 рік за версією Google.