Румунія почала постачати в Україну хлор для знезараження води

Čytaty latynkoju
Румунія почала постачати в Україну хлор для знезараження води

Вже зараз переобладнуються всі потужності. Це дозволить Києву та Кривому Рогу приймати цистерни з хлором і переливати його в контейнери для інших споживачів. На часі дізнатися, чому Україні доводиться отримувати імпортний хлор для знезараження води.

Що варто знати про хлор та його використання в Україні

Речовина заїжджає малими партіями, 30-40 тонн на тиждень. Втім фахівці наголошують, що цього недостатньо для загальної потреби. Словаччина та Польща можуть починати відвантаження і хлор може бути з їхніх контрактів до 30 серпня в Україні. Що стосується Узбекистану, то ця країна наразі підтверджує  можливість поставки хлору в цистернах також до кінця серпня.

Відзначимо, що найскладніша ситуація з наявністю хлору для очищення води склалася у 4 обласних центрах. Найгірша ситуація сьогодні в Харкові, Кропивницькому та Запоріжжі. У Харкові вже рахують дні. У Києві залишилося хлору орієнтовно на місяць.

Нагадаємо, на підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуаціяЩо варто знати про «хлорну» кризу та воду в містах України з подальшим знезараженням питної води. Всередині червня «ДніпроАзот», який є виробником рідкого хлору, необхідного водоканалам для знезараження питної води, попередив, що припиняє постачання та зупиняє виробництво реагенту.

Нагадаємо, що Ізмаїл вигравЄС профінансує туристичні проекти на Одещині 2 проекти на конкурсі спільної операційної програми транскордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2014-2020». У згаданій програмі бере також участь і Румунія. Відтак, країни ЄС беруться фінансувати туристичні проекти на Одещині.