fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС профінансує туристичні проекти на Одещині

JeS profinansuje turystyčni proekty na Odeščyni
Ізмаїл виграв 2 проекти на конкурсі спільної операційної програми транскордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2014-2020». Про це у соціальній мережі Facebook повідомив міський голова Ізмаїлу Андрій Амбрамченко  
Izmaїl vygrav 2 proekty na konkursi spiľnoї operacijnoї programy transkordonnogo spivrobitnyctva «Basejn Čornogo morja 2014-2020». Pro ce u sociaľnij mereži Facebook povidomyv miśkyj golova Izmaїlu Andrij Ambramčenko  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У програмі Європейського Союзу також беруть участь Україна, Болгарія, Румунія, Грузія, Молдова, Туреччина, Греція та Вірменія. Із поданих 500 заявок відібрали 23. Дві із них – це проекти, які представив Ізмаїл. Що це за проекти. Перший проект називається Зелений туризм та історична спадщина – сходинка для розвитку басейну Чорного моря. Інфраструктурна складова цього проекту передбачає інвестиції у споруду Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав’я. У музеї планують замінити твердопаливний котел на енергоефективний, придбають потужний тепловий насос для обігріву та кондиціювання приміщення. У планах також – заміна дерев’яних вікон та модернізація освітлення. Другий проект – Розвиток стійкого культурного туризму у басейні Чорного моря. Цей проект стосується об’єкту природно-заповідного фонду: міського саду навпроти Свято-Покровського кафедрального собору. Він передбачає монтаж зовнішнього освітлення та нових лавочок, відновлення кованої частини паркану, заміну тротуарної плитки на території парку, ремонт громадського туалету, висадка нових декоративних дерев, Wi-Fi тощо. За словами мера Ізмаїла, фінансування цих проектів розпочнеться одразу після їх підписання та додав, що в цьому році Ізмаїл подасть ще 10 проектів на конкурс на отримання європейських ґрантів. Нагадаємо, Чернігів інвестує у розвиток локального та міжнародного туризму. На туризм у цьому місті цьогоріч виділять 1 млн 35 тис грн. Головну увагу обіцяють зосередити на фестивальній програмі.
Реклама 👇 Замовити

У програмі Європейського Союзу також беруть участь Україна, Болгарія, Румунія, Грузія, Молдова, Туреччина, Греція та Вірменія. Із поданих 500 заявок відібрали 23. Дві із них – це проекти, які представив Ізмаїл.

Що це за проекти

Перший проект називається «Зелений туризм та історична спадщина – сходинка для розвитку басейну Чорного моря». Інфраструктурна складова цього проекту передбачає інвестиції у споруду Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею «Придунав’я». У музеї планують замінити твердопаливний котел на енергоефективний, придбають потужний тепловий насос для обігріву та кондиціювання приміщення. У планах також – заміна дерев’яних вікон та модернізація освітлення.

Другий проект – «Розвиток стійкого культурного туризму у басейні Чорного моря». Цей проект стосується об’єкту природно-заповідного фонду: міського саду навпроти Свято-Покровського кафедрального собору. Він передбачає монтаж зовнішнього освітлення та нових лавочок, відновлення кованої частини паркану, заміну тротуарної плитки на території парку, ремонт громадського туалету, висадка нових декоративних дерев, Wi-Fi тощо.

За словами мера Ізмаїла, фінансування цих проектів розпочнеться одразу після їх підписання та додав, що в цьому році Ізмаїл подасть ще 10 проектів на конкурс на отримання європейських ґрантів.

Нагадаємо, Чернігів інвестуєЄС профінансує туристичні проекти на Одещині 1Чернігів інвестує у локальнийта міжнародний туризм у розвиток локального та міжнародного туризму. На туризм у цьому місті цьогоріч виділять 1 млн 35 тис грн. Головну увагу обіцяють зосередити на фестивальній програмі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: