Український IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі

Čytaty latynkoju
Український IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі

Український IT-сектор представлять в рамках так званого «Українського Дому» в Давосі. Його лейтмотивом стане тема «Україна: креативність, інновації, можливості».

Що варто знати про IT-платформу України в Давосі

Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, BlockchainВіталій Шумаков, TheWorldNews: «Blockchain може вирішити проблему фейків у ЗМІ» та багатьох інших прогресивних напрямках.

Хто представить український IT-сектор у Швейцарії

Українську індустрію інформаційних технологій в рамках проекту представлятимуть компанії-члени Асоціації «ІТ України»: Eleks, EPAM, Innovecs, Intellias, N-iX, PwC, SoftServe та Ciklum.

«Український дім у Давосі – це чудова нагода продемонструвати світовій діловій та політичній еліті потенціал України у сфері новітніх технологій та креативних індустрій. Ми ставимо собі за мету зробити якісний внесок у формування іміджу України як потужного технологічного центру та надійного бізнес-партнера», — зазначив Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації «ІТ України».

Організатором Українського Дому є Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCAОльга Афанасьєва, UVCA: «Запал іноземних інвесторів не вщухає»), головними партнерами – Western NIS Enterprise Fund та Фонд Віктора Пінчука. Тематичні дискусійні панелі підтримують Horizon Capital, Bitcoin Foundation Ukraine, AgroHubГоловне за 2017-й — бізнес та підприємництво в Україні, UNIT.CityUNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис, Hacken та SocialBoost1991 Civic Tech Center — хаб для стартапів, що змінять застарілу «систему».